TİNGADER BAŞKANI LEVENT BAYRI OYLARI ALDI.

Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (TİNGADER) Sakarya Şubesi’nin 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Seçim sonucu yönetim kurulu başkanlığına Levent Bayri getirildi. İnternet gazetecilerinin bir araya gelerek örgütlenmesinin büyük önem taşıdığını belirten Bayri, ‘Birleşmek başlangıçtır, birliği sürdürmek gelişmedir, birlikte çalışmak başarıdır’ inancıyla yola çıktılarını söyledi.

Türkiye genelinde internet gazeteciliği ve çeşitli yayın organlarında gazetecilik mesleğini sürdüren basın mensuplarını bir çatı altında toplayarak, sektörün yaşadığı sorunları çözme hedefiyle kurulan TİNGADER, şubeler zincirine yeni bir halka daha ekledi.

68 ilde şube başkanlıkları bulunan TİNGADER’in Sakarya Şubesi, kuruluş çalışmalarının ardından ilk olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirdi. Güçlü ve nitelikli üyelerden oluşan bir yönetim kurulu belirleyen Sakarya Şubesi, düzenlediği görkemli bir genel kurulun ardından faaliyetlerine başladı.

Genel merkezin büyük önem ve destek verdiği Sakarya şubesi genel kurul toplantısına katılmak üzere, TİNGADER Genel Başkanı Mehmet Ali Çelik’in görevlendirdiği; Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreter Hasan Sadi Kahyaoğlu, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şener Taşören ve Genel Başkan Yardımcısı Hayriye Yıldız’dan oluşan heyet önceki gün Sakarya’ya geldi.
Dr. Hüseyin Karabıyık ve Zeynep Ulusinan genel kurula katılanlar arasındaydı.
Dr. Hüseyin Karabıyık ve Zeynep Ulusinan genel kurula katılanlar arasındaydı.
Dr. Hüseyin Karabıyık ve Zeynep Ulusinan genel kurula katılanlar arasındaydı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir