AKYAZI TİCARİ HAYATI YÖN DEĞİŞTİRECEK.

Akyazı oto galericiler toplu işyeri yapı kooperatifi arsa sorununu aştı.
Batakköy caddesi üzerinde,Şenol Erdem’e ait 14,500 m2 arsa sahibi ile ön sözleşme yapildı.
Akyazı oto galericiler toplu işyeri yapı kooperatifi Başkanı Yaşar Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri ön sözleşme metninin şahidi,Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve ATSO Başkanı Z Şinasi Bayraktar’ın imzası için,Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan huzurunda ve makamında imza ve teşekkür plaketi taktim töreni düzenledi.Belediye Başkan yardımcıları Aslan Yılmaz,Ali Özer,ATSO Başkanı Z. Şinasi Bayraktar,esnaf sanatkarları oda Başkanı Emin Üstün,Şoförler ve otomobilciler odası Başkanı Şaban Özdemir(,arsa sahibi Şenol Erdemin ve koop yönetim kurulu üyeleri,Ahmet Çetin,Adem Demir,İsmail.Akgün ve Oğuzhan Ulucan’ katilımlı toplantı da kooperatif başkanı Yasar Durmuş yaşanmış gelişmeler hakkında dinleyicilere.detayli bilgi sundu.
Otel,konferans salonu,restoran,kıraat hane,kuaför içinde barındıracak,Akyazı’ yeni Şehri olacak site imza töreninde ,şahit Z.Şinası Bayraktar,hayırlı olsun teminnisi ile metni imza altına aldı.
Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ilcede galericiler sitesi kanunen zorunlu,bu vesile ile el ele,gelişen Akyazı imarı için birlikte çalışıp,oto galericiler sitesi yapılacak,hayırlı olsun diyerek ,sahitlik imzasını attı.
Akyazı belediyesinde düzenlenen törende,Atso Başkanı Z. ŞİNASİ BAYRAKTAR’A TEŞEKKÜR PLAKETİ,ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASİ BAŞKANİ ŞABAN ÖZDEMİR TARAFINDAN TAKTİM EDİLDİ.
AKYAZI BELEDİYE BAŞKANI BİLAL SOYKAN’A İSE PLAKET,ESNAF SANATKARLAR ODASI BAŞKANI EMİN ÜSTUN tarafindan taktim edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir