ABDULLAH YILDIRIM HEYECANI VARDI.

ABDULLAH YILDIRIM HEYECANI VARDI.
Akyazı Ak Parti ilçe teşkilatında,ilçe Başkan’ı Mesut Ekrem,yönetim kurulu üyeleri ve partililerde,bir panik,bir telaş vardı.
Bu heycan kelimesiyle tanımlanacak tavırların nedeni,Akyazı,AK Parti Belediye Başkan aday adaylık müracatı yapacak olan Abdullah Yıldırımı layıkıyla karşılama telaşı ve heyacanı gözle resmen görüldü.
Akyazı Ak Parti Belediye Başkan aday adaylık müracaatı yapacak olan Abdullah Yıldırımın teşkilata gelmesiyle kısa süreli bir kargaşa yaşandı.
ABDULLAH Yıldırıma hayırlı olsun demek için hareketlenen partililer sebebiyle,Yıldırım divana ulaşmakta zorlandı.
Akyazı Ak Parti Belediye Başkan aday adaylık müracaatını gerçekleştirmek için teşkilata gelen Abdullah Yıldırımın gülen yüzü görenlerde,imalı,bu iş tamam galiba söylentilerin çıkmasına neden oldu.
Akyazı Ak Parti ilçe Başkanı Mesut Ekrem ,aday adaylık töreninde katılımcı partililere heyecanlı ses tonuyla seslendi, yaşanacak süreç sonrası partimiz,Akyazı belediye Başkan adayını açıklayacak.Aday açıklandıktan sonra sizleri bir olmaya davet ediyorum dedi.
Akyazı Belediye Başkan aday adaylık müracatı yapmadan önce,salona hitap eden Abdullah Yıldırım,etkili konuşma yaptı,salonda alkış koptu.
Akyazı’nın evladıyım,Akyazı’lılara hizmet borcum var,daha güzel Akyazı’ya hizmet amaçlı yola çıkıyorum,sorumluluğumun bilincindeyim,Allah hepimizin yardımcısı olsun dedi.
ADAY adaylık müracaat metnini imzalayan ABDULLAH Yıldırımdan ,imzalanmış müracat formunu Mesut Ekrem aldı.Toplu resimler çekildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir