AYDOĞAN ASLAN CHP’NİN NEFERİ,BAŞIMIZIN TACI.

Sakarya Chp il Başkan Oguz Curoğlu konuştu,ama tam konuştu.
Sakarya/Serdivan Chp Belediye Başkan adayı Aydoğan Aslan hakkında konuşan ,Chp Sakarya il Başkanı Oğuz Curoğlu konuşmasinı,Akyazısesi.com haber sitesi editörü,gazeteci Yasar Durmuş’a açıklamasını yaptı.
Sakarya’nın etkili kalemi ve etkili haber sitesi sahibi Yaşar Durmuş’un telefon ile,Chp il Başkanı Oğuz Curoğlu’nu araması ile görüşme gerçekleşti.
Serdivan Belediye Başkan adayı Aydoğan Aslan hakkında ,Chp teşkilatının olumsuz görüşü nedir sorusuna,Oğuz Curoğlu kunuşmasını yaptı,ama ne konuşmayaptı,öyle böyle değil denen konuşma,şimdi akyazisesi haber sitesi aracılığı ile,Sakarya kamu oynun bilgisinde olacak.
Gazetci Yasar Durmuş’un sorusuna,Chp Sakarya il Başkanı ,Chp teşkilatının ve hiç bir Chp’linin Chp Serdivan belediye Başkan adayı Aydoğan Aslan ile sorunu yoktur ! !
Tüm Sakarya Chp üyesinin sevdiği,güvendiği,seçimi kazanacak gözü ile baktığı,gözü gibi koruduğu,BAŞ TACI yaptıği isim,Serdivan CHP Belediye Başkan adayı Aydoğan Aslan dır.
Serdivan ilçemiz de Chp Belediye Başkan adayımız Aydoğan Aslan’ın seçimi kazanması için tüm gücümüzle sahada olacağız.
Göreceksiniz ,Serdivan ilçemiz de kazanan Belediye Başkan adayı Aydoğan Aslan olacak,iddiası,Chp Il Başkanı Oğuz Curoğlu’na ait.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir