SAKARYA ‘ DA ; AK PARTİ ! SEÇİM KAYBEDECE K . . .

Akyazı iyi Parti İlçe Başkanı Servet Top ve yönetimi , Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve yönetiminin yapmadığı girişimi yaptı .

İyi Partililer rsik demedi, mahçup olma ihtimali var demedi, riski göze aldı ve çok güzel bir toplantı ile , iyi Parti Akyazı Belediye Başkan adayı tanıtım tör  oplantısı düzenledi.

İyi Partililerin altı yüz kişilik salonda düzenledikleri Belediye Başkan adayı tanıtıp toplantısı , salonun dolması ile yüzlerin gülmesine neden oldu .

Akyazı iyi Parti teşkilatı ‘ nın ağırlığının göze çarptığı toplatı daki görüntüler , diğer Belediye aşkan adaylarının duyurulmasında yaşanmadı .

Akyazı iyi Parti İlçe teşkilatının İl bazındaki taktir duygusunu , Belediye Başkan adayı tanıtım toplantısında , Sakarya İyi Parti Milletvekili Ümit Dikbayır , Sakarya Büyük Şehir İyi Parti Belediye Başkan adayı Cihan Kolip ve İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan ‘ ın tanıtım toplantısında , Akyazı’ lılarla birlikte olmaları Belediye Başkan adayı nın yanında saf tutmaları oldu . Böyle bir buluşma ,hiç bir partinin Belediye Başkan adayının tanıtılmasında yaşanmadı .

İyi Parti belediye Başkan adayı tanıtım toplantısında CHP İlçe Başkanı Recep >Furuncu ve yönetimi da hazır bulundu .

İyi Parti Akyazı Belediye Başkan adayı tanıtım toplantısında  İlk konuşmayı CHP İlçe Başkanı Recep Furuncu yaptı , Furuncu bu toplantıda bulunmamız , Millet ittifakının belediye Başkan adayının sahibi ve destekçisiyiz demek tir , bu görüşe uygun olarak oy istemekte hakkımızdır diyerek sözlerini tamamladı .

Akyazı iyi Parti ve CHp ‘lilerin buluşma toplantısı olan kalabalık guruba, Akyazı belediye Başkan adayı duyurusu , Milletvekili Ümit Dikbayır’ ın açıklaması ile öğrenildi. Dikbayır Akyazı Belediye Başkan adayımız Adem Güner dir diyerek şu cümleleri kurdu . Adem Güner adam gibi adam olan Akyazı’ lılara iyi gelecek adam gibi adamdır ,Akyazı’mıza hayırl olsun dedi.

İyi Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır , Akyazı’ da halka hitabında MHP, SP, İYİ Parti , BBP Belediye Başkan adaylarının hangisi PKK’ ya destek vereck isim dir , yada hangi belediye Başkan adayı düşman denen devletlerin değirmenine su taşıyacak Akyazı’ lıdır , Beka sorunu nedir ? Beka sorunu yok Akyazı ‘lılar zeka sorunu var diyen Ümit Dikbayır merak ediyorum diyerek sorularını , salonu dinleyen Akyazı ‘lılara sordu , cevabınız varsa Allah Aşkına banada söyleyin bende öğreneyim dedi.

Sakarya İyi parti Milletvekili Ümit Dikbayır ‘ ın bomba denecek cümleleri, askari üceretli geçinemiyor , Devlet olarak elektirik desteği verelim taklifi meclise verdik , AKP ve MHP oyları ile red edildi.  Emekli zorda dedik, aylıklar yeterli seviyeye gelsin dedik meclise teklif verdik , AKP ve MHP oyları ile red edildi . Çiftçilik bitiyor , çiftçilere gübre , mazot desteği verilsin teklifi verdik ,AkP Mhp oyları ile red edildi. Anlamadık anlayan varsa açıklasın dedi.

Sakarya iyi Parti Milletvekili Ümit Dikbayır bomba denecek açıklamalarına devam ettiği konuşmasında , Akyazı ‘lılar ve bu toplantı sayesinde tüm Sakarya ‘lılara iki önemli İyi Parti bilgisini ilk defa sizlerle ğaylaşacağım dedi. Genel merkezimizin sloganı nasılsınız , iyimisiniz , iyi olacak inşallah tır .

Milletvekili ikinci bilgisi ise kendi cümlelerinden duyuldu ve Sakarya ‘ da anket yaptırdıklarını söyledi . Yapılan anket sonucunu da açıklayan Dikbayır ,Sakarya ‘ da Ak Parti & yüzde kırk üç , bu sonuç ,Sakarya ‘ da Ak parti seçim kaybetti denen sonuçtur . Bakın 31 , Mart gecesi göreceksiniz ,Sakarya Büyük şehir ve altı belediye Başkanlık seçimi kazanılmış olacak ve bizler  Büyük şehir ve altı İlçe Belediye anahtarlarını , ablamıza, annemize Parti genel Başkanı Meral hanıma teslim edeceğiz dedi.

iyi Parti Akyazı Belediye Başkan adayı olarak tanıtılan Adem Güner konuşmasında ,hitabet açısında beğeni alan bir konuşma yaptı , Mani festosunu açıkladığı cümlelerinde anlaşılır dil kullandı , ses tonu ile salonu coşturan ve alkışların kopmasını sağlayan hitabeti çok beğenildi . Günerin manifestosu sosyal içerik olarak görüldü , hizmet kalemlari bir dahaki haberlerde haberlerştirilecek .

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir