YOL ARKADAŞLARI KİM ?

 

 

Akyazı artık ufak , ufak ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan ‘ ın meclis üyesi isimlerini konuşmaya başladı .

Bilal Soykan Ak Parti Belediye Başkan adayı olarak oluşturulmaya çalışan meclis üyesi listesine müdahalelere çok kırgın olduğu öğrenilirken . Bu müdahaleler , seçimden sonra Soykan ‘ ı çalışamaz hale getirecek müdahaleler mi * Sorusu Akyazı’ lı seçmenin takibe aldığı ve cevap aradğı sorular oldu .

Akyazı’ lı seçmenler arasında Bilal Soykan ‘ı çalışamaz, Akyazı ‘ ya hizmetlerde ufak ,ufak engellemelerle karşılaşır diyecek isimleri görürse, seçmen kararı yön değiştirecek gibi .

Akyazı seçmenleri , Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan ‘ ın liste isteğine kimler müdahale etti , sorusunun da cevabını aramakta .

Akyazı Ak Parti teşkilatında Bilal Soykan ‘ ın yol arakadaşları isim listesi ile gitti , il de bu listeye müdahale edildi, isimler den bazıları liste dışı kaldı , bazıların ise yeri değişti kulis bilgisi , halkı rahatsız edecek boyuta ulaşması , seçimler de istenmeyen sonucun doğmasını engelleyemeyecek . Hangi hoca el attı , hoca isimlerinin müdahil olduğu söylenen liste de , hoca ismine tepkiler çok büyük , yakında Bilal Soykan ‘ ın listesine müdahale eden hoca ismi zikredilirse , şaşırılmaması gerek .

Tartışmalardan çekinmeden hazırlanan Bilal Soykan ‘ ın listesinde kesin olduğu söylenen isimler ise şunlar .

mehmet Öztürk .

Mustafa Birinci .

Mustafa Karahasan .

Mehmet Çakmak .

Naci Çavdar .

Abdurrahim Atmaca .

engin Kaya .

Eyup Demirtaş .Uğur Kılıç .

Cem Tuncer .

Özgür Özmen .

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir