ÜLKÜ DAŞ’ INIZI , YARI YOLDA MI BIRAKACAKSINIZ .

 

 

Akyazı iyi Parti belediye Başkan adayı Adem Güner , belediye Başkan aday tanıtım toplantısında , Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Nail Kahveci ‘ ye patladı  açıklaması ile , Nail Kahveci ‘ ye iki yüzlü denecek örneklendirme yaptı .

İyi Parti Akyazı belediye Başkan adayı Adem Güner bilindiği gibi , Akyazı Alaağaç mahallesi eski mutarı dır , bir dönem muhtarlık yaptım , ikinci dönem muhtarlık düşünmedim ve ikinci dönem muhtar adayı olmadım dedi.

Belediye Başkan adayı Güner muhtar olduğu dönem de yaşadığı iki yüzlülüğü anlattı ve Ülkücülere seslendi.

İyi Parti Akyazı Belediye Başkan adayı Adem Güner anlatımı hatırattan yaşanmış bilgi ve bu bilgi kendi açıklaması , bu açıklamayı Günerin konuşmasını çekim yapanlar facede de paylaştılar .

Güner Alaağaç mahallesi eski okulunun okunmaz durumda olduğunu , Devlet kurumların verdiği raporlarla sabit tir. ben ve heyetim bu okulun tadilat veya yeni bir okul mücadelesini başlattık , Ak parti teşkilatlarının da bu çalışmamızdan haberi ve oluru vardı . Çabamızın sonuçlanması için Ankara ‘ ya gittik sunumumuzu yaptık , rapor çalışmamız bakanlık yetkilerince beğenildi , sahip çıkılacağını söylediler . Sevinerek Akyazı ‘ ya döndük . Günler geçiyor ancak bizim talebimizle ilgili bir gelişme olmuyordu . Bir gün Akyazı Ak Parti yönetim kurulu üyesi arkadaşım bana sen Ankaraya mı gittin dedi , bende evet dedim , Ankara arandı senin MHP ‘ li olduğun ve işinin görülmemesi gerketiği söylendi dedi . Ben bunu yaşamış bir Ülkücü olarak , Ülkücülere ikili karekter sergiliyenlere , Milliyetçiliği ayaklar altına alanlara oy verecep Ülküdaşlarıma sesleniyorum  Ülkü daşınızı yarı yolda mı bırakacaksınız , Vicdanınıza sorun dedi. Günerin bu açıklamasına Nail Kahveci  ne diyecek ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir