CİHAN KOLİP , VİJDAN’ LARI SIZLATTI ..

 

 

İyi Parti Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkan adayı Cihan Kolip, Akyazı iyi Parti Belediye Başkan adayı tanıtım toplantısında , Akyazı’ lılara duygusal bir konuşma yaptı , o kunuşması dinleyenleri duygusallaştırdı .

Akyazı ‘ da düğün salonun da gerçekleşen toplantıya azımsanamayacak katılım vardı . Bu kalabalık Kolip’ in hitabı ile ne söyleyeceğini, nasıl davranacağını şaşırdı , alkışlasa olmadı , alkışlamasa olmadı , ancak insaf dercesine alkış salondan koptu .

İyi Parti Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkan adayı cihan Kolip, Ak Parti iktidarının meydanlar da Devlet gücü ve sınırsız para fonu ile çalıştığını anlattı . Konuşmasında kendilerinin kıt imkanlarla halka ulaşmaya ve düşüncelerini aktarmaya çalışıyoruz diyen Kolip , sizlerle devamlı buluşamaz isem kusura bakmayın dercesie sözlerinde , gücün karşısında ,güçsüzlerin yardımcısı Cenab’ ı Hak tır . Korkmayın bizim de yardımcımız sahibimiz Allah tır , ona inandık , size güvendik dedi. Bu konuşma ile Cihan Kolip Akyazı’ lıların vicdanını sızlattı .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir