İŞ ADAMLARININ ELİ DEĞECEK ..

 

 

Akyazı , yerel seçimlere iş adamlarının önderliğin de girdi.

İlçe halkı , Halkın kalkınması ,,iş damlarının tecrübeleri ile gerçekleşecek .

Akyazı her ne olursa olsun , artık iş adamlarının görgü, müşteri hitabeti , pazarlama tecrübesi sahibi olan iş adamları tarafından yönetilecek .

Akyazı artık , 31 , Mart sonrası , esnaf gözü ile yönetilecek lider ve ekip tarafından yönetilecek . Bence çok güzel şeyler olacak ,artık istemeye alışmışların yönetiminden ,Akyazı çıkıyor . Ver diyerek yaşam sürenler , isteyerek kurdukları sistemle Halkın yakasından düşmeyenlerin dönemi , Akyazı ‘ da bitecek .

Bıktık bu riyakarlıklardan, gülerek Halktan isteyenlerin , topladıkları paraları nere de harcadıklarının eyvah denen haberlerini duymaktan . Sevinin , dostlar sevinin artık Akyazı , Allah için , komşu için , dost için elini cebine atıp , fitre verenler, zekat verenler, fakiri gözetmek , hasta ve yaşlıyı kollamakla yükümlü olan iş damları tarafından yönetilecek .

Ben çok mu , çok menunum , Akyazı ‘ da Belediye Başkan adayı olarak , biz Akyazı ‘lıların karşısına iş adamları çıktı .

Akyazı ‘ lılar hiç , ama hiç unutmayın , sakın hiç bir partinin Belediye Başkan adayını kırmayın , bakın her biri iş adamı, allah için veren el konumunda, komşumuz, arkadaşımız ve akrabamız , en önemlisi her biri alan değil veren el konumun da olan fedakar insanlar .

Bakın Ak Parti Akyazı belediye Başkanı Bilal Soykan , Mermer işletmecisi , yardımsever bir insan , dikkat edin yardım alan , Allah rızası için cami önünde veya kapı kapı dolaşan isteyen el konumun da değil .

Yine bir zahmet bakın , İyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner , helal rızkının mücadelesinde bir , işletme yürütmekte, oda hiç alan değil veren el konumunda, Allah rızası diye uzanan eli boş  çevirmeyen bir insan .

Ben biliyorum sizler de bilin , bakın BBP Belediye Başkan adayı ‘ da iş adamı işletmeci . O da veren el  dir, mağduru kollayan yürekli insan dır .

Görüyormusunuz , kıymetli dostlar , Akyazı ‘lılar seviniyorum , sizler de sevinin Seçim sonrası artık Akyazı ‘ yı veren eller , fedakar insanlar yönetecek . İnanıyorum , bu belediye Başkan adayları yok mu kimse diye bilinmeyen ve inleyen insanların arkası olacak , biliyorum , iş adamı gözü ile kalkınan Akyazı ‘ nın mimarları olacak . Sevinin siz de , artık Akyazı ‘ ya iş adamı eli değecek .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir