ATEŞİN ORTASIN DA KALDI !!

 

 

Akyazı ‘ da siyaset ortamı ısınmaya başladı . ısının derecesi her gün harlayan alev ile biraz daha artmakta .

Akyazı İyi Parti belediye Başkan adayı Adem Güner , İyi Parti Akyazı Belediye Başkan adayı tanıtım toplantısında , yaptığı işaretli, imalı konuşması ile , Sakarya Ak Parti Milletvekili Ali İhsan Yavuz ‘ u anımsattı , tabiri caiz ise Yavuzu ateşin ortasına attı .

Akyazı İyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner , kendisinin tanıtılacağı toplantıda, korkmaksızın , yüksün meksizin yaptığı dobra, dobra konuşmasında , Ak Parti Akyazı Belediye Başkan aday , adayları mücadele tarihini anımsatan cümle  evet ya haklı dedirten cümle oldu .

Akyazı Ak Parti Belediye Başkan aday , adayı olan on bir ismi kast ederek Günerin kurduğu cümle , Ak Parti Ayazı Belediye Başkan adayı Bilal Soykan açıklanmasından sonraki sohpetleri, aday , adaylarının anlattıklarını gün yüzüne çıkaran , hatırlatan konuşma oldu .

Akyazı Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan dır , haberleri düşünce ve Soykan ismi netleşince, Ak Parti Belediye Başkan aday , adaylarının tamamı , ben Akyazı Belediye Başkan adayı olarak açıklanacaktım , son anda Ali İhsan Yavuz bastırdı , beni yedi, Soykan’ ı açıkladı ,sözlerini tüm dostlarına anlatmışlardı .

Akyazı iyi Parti Belediye Başkan adayı olarak açıklanan toplantı da , Adem Güner , ben birinin , Akyazı Belediye Başkan adayı değilim , Soykan çok kıymetli biri ancak benim farkım şu . Ben Akyazı Halkının belediye Başkan adayıyım . Benim Partim Akyazı ‘ da Akyazı belediye Başkan adaylığı için , ilçenin sevilen şahsiyetlerine , büyüklerine Belediye Başkan adaylığı teklifinde bulundu . Görüşülen değerli isimler Adem Güner Akyazı ‘ ya yakışır onu belediye Başkan adayı yapalım teklifinde bulunmuşlar ve bana bu yükümlülüğü Akyazı ‘lılar yükledi , ben kabul ettim , Akyazı iyi Parti İlçe Başkanı Servet Top ve yönetimi olur verdi, İyi Parti İl teşkilatı , Genel Merkezde beni önerdi ve talep etti . Bu süreç bana ben Akyazı Halkının Belediye Başkan adayıyım deme ceasareti verdi, isterdimki Bilal Soykan ‘ da teşkilatın adayı olarak açıklansın, Ankaranın adayı olmasın . Ancak şunu bilmenizi isterim ki , Akyazı Belediye Başkan adaylarının tamamı düzgün insanlardır , kararı siz halk verecksiniz , bizler seçim sonu halkın kararına saygılı olacağız dedi. Adem Güner bu açıklamaları ile siyasetin mecraında , eleştiride var gerçeğine parmak bastı .

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir