ÇIKIN ORDAN ! !

 

 

Siyaset , hamaset değil .

Siyaset yönetim yöntemi .

Siyasette başarısızlar , başarısızlıklarını örtmek için ,sığınacak rıhtım aramasın !

Başarısız siyasetçiler , duygu sömüsürüne yatmakta !! Abest görmemekte , abesttin ne olduğunu bilmeyenlere , toplum pişkin demekte …

Siyasi başarısızlığını örtmek için Cami içine sızmak , en kısa tabir ile acizlik tir ..

Oy alacaksınız , çalışmayacak , yan gelip yatacaksınız, seçimler geldimi , Cami içinden bir kare resim paylaşıp, ben müslümanım görüntüsü sergileyeceksiniz ! Çıkın o  mübarek mekandan , derhal çıkın ..

Cami inanan insanların partili , partisiz her kesimin sığındığı mekanlar dır . O Mübarek mekanlar başarısız , din sömürücülerin konaklama, seçim geldi , bir resim paylaşalım , Müslümanların oyunu kapalım denecek mekanlar değil dir , çıkın , derhal çıkın ordan ..

Yüce Yaradan Dinini bir partiye emanet etmedi .

Bir topluma da indirmedi ..

Onu anlamak , evrensel dir , İnsanlık alemine inen son Din İslam dır . Müslüman gibi görüneceksin , her haltı yiyeceksin , seçim geldi , yeniden Başkan seçilecek , kullanım aracı benim Cami olamaz, çıkın , çıkın o mübarek yerden .

Yok biz çıkmıyoruz , cemaat memnun size ne oluyor diyorsanız , o zaman cemaatin oyları ile seçilin de görelim …

Geleceksin , Halka ben buyum mesajı verip , köy , mahalle, kahve gezeceksin , ikna metodun islam olacak , eylemin  ise İslama uymayacak ..

EEE dedirten bal tutan parmağını yalar , siyonis söylemi gerçekleştirip , Beltül mala el uzatmayı mübah göstereceksin , sen Müslüman olup bir de Cami ‘ den resim paylaşacaksın , Çık ordan , çık . Senin gibilere neden diğini biliyoruz …ç

çık , çık neden çık biliyormusun . Srat , surat ise çık . Akyazı ‘ da Belediye Başkan adayları arasında , münafık yok , onun için çık .

Akyazı Belediye Başkan adayları arasında gayri müslüm yok , onun için çık !!

Akyazı Belediye Başkan adayları ‘ nın hepsi , cami cemaati dir , sen resim paylaşarak ne demek istiyorsun , bir tek ben Müslümanım demek için mi , Cami den resim paylaşıyorsun , hadi ordan , hadi , çık ordan , çık , bizler hep Müslümanız, Dinimizi siyasete alet etmeyin , bizlerden oy almak için projelerinizi anlatın ,  Yapamayacağınız süzü de vermeyin , Müslüman güvenilir demektir , bunu bilin ve bu gerçeğe gre sözler verin . Aksi taktirde sözünü tutmayanlara çıkın deme hakkımız vardır , bu hakkı da kullanmak , biz seçmenlerin en tabi görevi dir :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir