KİMLER VAR !

 

 

Akyazı İyi parti CHP ortak adayı Adem Güner , belediye başkan adayı olarak , Akyazı ‘lı seçmenler tokalaşmaya başladı , sohpetler uluştu .

İyi Parti CHP ortak Akyazı Belediye Başkan adayı olan Adem Güner , seçmen buluşmalarından fırsat buldukça , kimlerle olacağının kararını verdi. Edinilen bilgiy göre İyi Parti teşkilatı olsun , CHP teşkilatı olsun , Güner ‘ e meclis üyeliklerinde baskı kurmadu , kimlerle olacağının kararları ortak alındı .

İyi Parti de oluşan Seçim değerlendirme merkezin de CHP’ lilerinde fikirleri alındı , önemsendi . İl teşkilatının müdahaleleri olup olmadığı , çok aksi isimlerin , İl teşkilatına kadar uzanan söyletileri üzerine , ikazlar yapıldı , daha derli toplu isimler üzerinde çalışma yönlendirmesi yapıldı .

Akyazı iyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner , önümüzdeki yerel seçimlerde meclis üyesi olarak kimlerle yürüyecek , ufak ,ufak liste oluştu , bilgisi sızmaya başladı .

Adem Güner listesi Pazartesi ilçe seçim kuruluna teslim edileceği öğrenildi , artık Güner takım olarak Akyazı’ lı seçmenler tokalaşmalara, seçim çalışmalarına hız vereceği söylendi.

Güner ‘ in duyulan kimlerle yürüyecek denen listesinde ,

RAHMİ AKTÜRK .

NERMİN GÜL .

ASLI FAZLIOĞLU .

AHMET BİLGİÇ .

ERGÜN KOÇ .

İSMET ERKAN.

CİHAN MERAL .

HASAN DEMİR .

CEMİL PEHLİVAN .

OSMAN YALIM .

EYÜP YILDIZTAŞ .

CEMİL YÜKSEL .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir