AKYAZI’ LILAR ARTIK YETER DERSE KAZANACAK ..

 

 

Akyazı basını kahvaltını toplantıda , iyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner ve meclis üyeleri ile tanıştı .

İyi Partililerle tanışma toplantısına , İyi Parti İl yönetim kurulu üyesi Kerem Durmuş , İyi Parti İlçe Başkanı Servet Top , CHP İlçe Başkanı Recep Furuncu , CHP İlçe yöneticisi Mustafa İyi Yazıcı ve meclis üyesi adayları katıldı .

Basın buluşmasında CHP İlçe Başkanı Recep Furuncu , Millet ittifakına bağlıyız , Meclis üyesi adayları ve Belediye Başkan adayı Adem Güner ‘in kararlı gözlerini görünce evet el ele vereceğiz , Akyazı ‘lıların teveccühü ile başaracağız dedi.

İyi Parti tanıtım toplantısında İyi Parti İlçe Başkanı Servet Top , Belediye Başkan adayı Adem Güner ve çok değerli Meclis üyeleri ile Akyazı çok şey kazanacağına inancım tam , Allahın izni ve Akyazı’lıların oyları ile başaracağız dedi.

MHP Akyazı belediye başkan adaylığı yapmış ve aynı zaman da Akyazı Belediye meclis üyelik görevini de yapmış olan Rahmi Aktürk , Adem Güner ‘ in Başkan adaylığında , hizmet kalitesine inandığı için meclis üyeliğinde görev aldım , Akyazı ‘lılar bilsin , kazanan Akyazı ‘lılar olacak dedi. Meclis üyelerinin tamamı inanmış gözlerle bakarken , yaptıkları ortak açıklama , inanıyoruz başaracağız oldu .

Akyazı iyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner tanışma ve konuşmalar sonrası açıklamalarda bulundu . Güner Akyazı çok kötü yönetildi , böyle giderse , Akyazı beş yıl sonra beş yüz milyon borçlu belediye olacak , hizmet bir tarafa, kaybeden Akyazı olacak . yanıyorum , Akyazı ‘ lılar olarak hep hizmet alırız diye oy verildi , ancak gelinen nokta kaybeden Akyazı’ lı noktası oldu buna yanıyorum .

Yanıyorum , Akyazı ‘lılara hizmet etmek için , Akyazı’ yı yaşanır şehir yapmak için diyen Güner , kazanan Akyazı için , Akyazı’ lı seçmenlere sesleniyorum , artık yeter deyin ve hep birlikte kazanalım dedi.

Adem Güner konuşmasında hizmetlerini anlattı , anlamıyorum ilçemin bu kadar futbol kulübü var, bir okadar da Futbol adamlarımız var, , Akyazı’ nın bir takımı neden üçüncü veya ikinci ligte değil ,anlamıyorum dedi. Futbolun duayenleri ile ortak akılda buluşacağız, bir futbol takımımızı üçüncü lige çıkaracağız , Akyazı ‘lı gençleri futbol da kazanan, Akyazı ‘yı eskisi gibi süper liglerde futbolcu oynatan , ,futbolcu pazarı yapacağız , başaracağız yeterki , Akyazı ‘lı seçmenler abana el versin , kazanma derdim yok , büyük Akyazı planları hazırlığım var , tüm Akyazı’lılar bize güvensin , hep birlik te Akyazı’ ve Akyazılı kazansın dedi.

Akyazı iyi Parti Meclis üye isimleri şunlar .

 

1. RAHMİ AKTÜRK

2. AHMET BİLMİŞ

3. VEYSEL ÖZDAMAR

4. ASLIHAN AYAZ

5. ERGÜN KOÇ

6. HASAN DEMİR

7. HAKAN BAYKAL

8. EYÜP YILDIZTAŞ

9. YALÇIN ÖMÜRLÜ

10. CİHAN MERAL

11. MURAT GÜZEL

12. TALAT AŞAN

13. HÜSEYİN ELİK

14. KEMAL AKÇAY

15. FATİH DEMİRCİ

16. CEM ÇALIKOĞLU

17. MESUT HEKİMOĞLU

18. SEDAT ULUKÖYLÜ

19. ADNAN GÜL

20. ABDÜLKADİR BAYRAM

21. KENAN BULUT

KONTENJAN

1. NERMİN GÜL

2. AVNİ DAĞ

3. YILMAZ ÇALIKOĞLU

(Adem Günenr’in Konuşmasını

Videodan izleyebilirsiniz)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir