NAİM YOLCU ‘ NUN SEÇİM OFİSİNDEN ..

 

 

Akyazı Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan adayı Naim Yolcu ve meclis üyeleri , İlçe de tek seçim ofisi açan ekip oldular .

Akyazi sesi.com haber sitesi editörü Yaşar Durmuş BBP Belediye Başkan adayı Naim Yolcu Doktor meclis üyesi adayı Levent Serdarla ,yeni cami de açılan BBP seçim ofisinde buluştular , çayları  içerken Akyazı ‘yı konuştular .

Akyazı ‘ da seçim ofisinde seçmenlerle yüz yüze oturup dertleşme ,seçmenlerin ve Akyazı ‘ nın sorunlarını konuşma fırsatını seçim bürosunda halka sağlayan Yolcu , halkla direkt dertleşiyoruz .

Seçim ofisine gelen vatandaşlarla Akyazı ‘ nın sorunlarını derleyip , çözüm yollarını da Akyazı’lılarla görüşerek seçim ofisinde kararları yine seçmenlerle alıyoruz . Kahve ,kahve gezip partiye çık madan seçim ofisinde Halkla buluşmak , çok daha net neticelere oluşma kolaylığı oluyor diyen Yolcu , ögrüşlerini açıkladıktan sonra seçim bildirgesini Yaşar Durmuş ‘ a teslim etti . Durmuş ve Yolcu seçim bildirgesi üzerine sohpet etti, Durmuş harika demekten kendini alamadı .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir