EKREM ; ; OLMAZI BAŞARDI ! ! !

 

 

Akyazı Ak Parti yeni ilçe Başkanı Mesut Ekrem , hamleleri ile , tecrübelilere taşçıkartan çıkışları yapmayı başardı .

Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem , olmaz deneni , oldurdu , birde foto karesi paylaştı , bu kare Evel Allah dedirtti.

Akyazı Ak Parti teşkilatı Başkanı Mesut Ekrem , yaklaşan yerel seçimler de, Ak Parti güç kaybediyor söylentilerine ithafen , Akyazı’ lı Ak Partililere dedikodulara kulak asmayın mesajını paylaştığı foto karesi ile verdi .

Ak Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem , Akyazı eski Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı ve yeni Ak Parti Akyazı Belediye Başkan adayı Bilal Soykan’ ı bir araya getirmeyi başardı .

Akyazı eski Ak Parti Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı ile Soykan birlikteliğine , Yazıcı davamdan vaz geçmedim , geçmemde , ben Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan ‘ ın ve teşkilat başkanı Mesut Ekrem ‘ in emrindeyim , dolayısı ile partim ve partililerimin emrindeyim , verilecek görevleri yapacağım dedi.

Akyazı Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan , Yaşar Yazıcı ile buluşmasına , tecrübeli büyüğümüz , onun fikirleri bizler için her daim önemli olacak , Gönül kapımız eski Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı severlere ve partililerimize açık olacak dedi.

 

Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem birlik görüntüsü sergileyen resim için , biz Ak Parti , Akyazı ailesiyiz, büyük bir aileyiz , kırgınlık yok , kardeşlik var, gülen ve kendinden emin Akyazı ve Akyazı ‘lının boynu hiç bükülmeyecek , varız , var olduğumuzu , tüm Sakarya ‘ ya Akyazı ‘lıların desteği ile göstereceğiz dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir