DİKKATİMİ ÇEKTİ !

 

 

Akyazı yerel seçimlere iddialı belediye başkan adayları ile giriyor .

Belediye seçimleri , gün geçtikçe Belediye Başkan adaylarının iddialı söylemlerine sahne oluyor .

Akyazı belediye Başkanlık seçimlerinin seyrini hangi Belediye başkan adayı değiştirdi ?

Belediye Başkan adayları arasında , Akyazı ‘ lılarla buluştukça fark edilen Başkan adayı kim ? Dikkatimi çekti !!

Yerel seçimler de Ak parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan , konuşmalarının seyrinin değişmesinin neden ne ? Dikkatimi çekti !!

Akyazı Büyük Birlik Partisi belediye Başkan adayı Naim Yolcu , halkla buluşmalara başlamasıyla , Belediye Başkanlık seçim farkı yaşandı !

Naim Yolcu Akyazı Belediye Başkan adayı olduğunu basın toplantısı ile açıkladı , basın toplantıya , yerel bazda ilgi gösterdi .

Ak Parti Belediye Başkan adayı bu basın toplantısından sonra basınla , Ak Parti İlçe teşkilatında buluştu , gazeteci meslektaşım , Salim Özyılmaz , bu buluşmada, şu sözleri söyledi , tüm basın evet dercesine başını salladı . Ne deni meslektaşım Özyılmaz ? Basın’ dan kaçmayın . Naim Yolcu ‘ dan sonra yapılan bu toplantı dikkatimi çekti !

Naim Yolcu ne demek , Akyazıya üç yıl hizmet etmeyeceğim  ! !

Ben Akyazı Belediyesinin borçlarını da ödeyeceğim , hemen hizmete de başlayacağım .

Ne demek amatör spor’ a destek yok ! Ben amatör spor ‘ u derhal sahipleneceğim , destek olacağım diye açıklamayı , Naim Yolcu , Akyazı Kumköprü mahallesi buluşmasında açıkladı . Bilal Soyak beni bağlasalar tutamazlar açıklamasını ise , Karaçalılık mahallesinde yaptı , dikkatimi çekti ! ! !

Akyazı ‘ ya Genel Başkanı’ nı getiren İlçe Belediye Başkan adayı Naim Yolcu oldu .

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile görüşme imkanı olan ikinci genel başkan Mustafa Desteci , Akyazı ‘ da , Akyazı’lılar Naim Yolcu ‘ ya , Belediye Başkanlık yetkisi verir ise, hizmet sorunu yaşanmaz açıklaması yaptı , dikkatimi çekti ! !

ak Parti Akyazı ilçe teşkilatı kamu oyu yoklaması yayınlattı , bu yoklamada , hiç gündem olmayan BBP ‘ nin yer alması , dikkatimi çekti …

Ak Parti Akyazı ‘ da yaptırdığı kamu oyu yoklamasında BBP’ ye% 2 vermesi dikkatimi çekti . Bu açıklama , Akyazı ‘ da başarılı Belediye Başkan adayı Naim Yolcu ‘ dur denmiş olması , dikkatimi çekti ! ! !

Akyazı yerl seçimlere altmış dört bin seçmenle gdecek . Ak Parti Akyazı teşkilatının açıkladığı kamu oyu yoklaması sonucu , BBP Belediye Başkan adayı Naim Yolcu 1500 üstü oy alacak açıklaması . Geçtiğimiz beş sene önce BBP ‘ nin Akyazı Belediye Başkanlık seçim sonucu oyu , 430 olduğu görülür ise , Akyazı Ak Parti teşkilatının kamu oyu yoklama sonucu , Akyazı ‘ nın başarılı belediye Başkan adayı Naim Yolcu olduğu gerçeği , dikkatimi çekti . Naim Yolcu Akyazı Ak Parti İlçe teşkilatının açıklamasına göre % kaç oy artırımı yaptı , dikkatimi çekti .

BBP genel Başkanı Akyazı’ ya misafir geldi , isterdimki , İsmet Öztürk ve Turhan Gürel gibi , Bilal sOYKAN , aDEM gÜNER ,’ DA iLÇEMİZE HOŞGELDİN DEME NEZAKETİ GÖSTEMİŞ OLSALARDI , GÖREMEDİM , DİKKATİMİ ÇEKTİ !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir