BİZE , UZANAN ELİ BIRAKMAYACAĞIZ .

 

 

Akyazı Ağaç işleri odası Başkanı Turhan Gürel , yerel seçimler nedeniyle , Belediye Başkan adaylarına mesaj veren açıklamada bulundu .

Ağaç işleri esnafı olarak bize mobilya ve ağaç işleri sanayi sitesi yapımında el verecek , sahip çıkacak , yardımcı olacak Belediye Başkan adayının elini bırakmayacağız .

Biz ağaç işleri esnafı olarak , bize bedava yer verilsin , bedava sanayi sitesi yapılsın demiyoruz . Biz esnalar olarak bize yer gösterilsin , bizler ağaç işleri esnafları olarak , bize gösterilecek yer parasını öderiz , mobilyacılar sitesini de yaparız . Bizler sadece ,bizlere yer gösterilsin , sorun çıkarılmasın istiyoruz .

Akyazı ağaç işleri odası Başkanı Turhan Gürel ağaç işleri esnafına verilecek destek , ilerleyen yıllarda görülecek, Akyazı Türkiyede marka şehir olacak , ağaç işleri ,mobilya ve diğer üretim kalemleri ile birlikte Türkiye de adından söz etiren ilçe Akyazı olacak . Bu destek kıskanılmaz ise , Akyazı ekonomisi lokomotifi ağaç işleri esnafı olacak , kazanan biz akyazılılar olacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir