OSMAN AĞA , SOYKAN ‘ A GÜVENİYOR ..

 

 

Akyazı , Altındere semti , Osmanağa mahallesi sakinlerinin konuğu , Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan ve , Ak ekip oldu .

Osmanağa mhallelilerin yoğun kalabalığı , güven olarak görüldü , Bilal Soykan ve meclis üyesi adayları bu kalabalık buluşmadan memnun oldu .

Bilal Soykan ‘ ın Osmanağa çıkartmasına , İlçe Başkanları Mesut Ekrem ve Ali Dertli ile birlikte meclis üyesi adayları katıldı .Mesut Ekrem parti ploitikları hakkında konuştu , beka vurgusu yaptı , elimizi bırakmayan , daha yüksek destek olun dedi .

Akyazı MHP İlçe Başkanı Ali Dertli ‘ de beka vurgusu yapan konuşmasında , biz , Bilal Soykan’ a inanıyoruz , siz de güvenin diyerek oy istedi .

Akyazı , Altındere semti , Osmanağa mahallesinde , seçmenlere Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan yaptığı konuşmada, doğal gaz, asfalt sorunlarını aşacağız, Akyazı dumle yolla , Yahyalı , sanyi bağlantı yolu yapılıp yan yol girişi kazanacağız, karacasu boyu ;küçücek caddesine kadar uzanan dere kenarı düzenlemesi , Akyazı’lılara yakışacak dedi .

Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan , Mezbahaen ve hayvan pazarı sorununun da aşıldığı göreceksiniz . İlçe terminal sahibi olacak , bize güvenin bizler sizin için yola çıktı dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir