BU , , AKYAZI ‘ DA YAŞAMAK İSTİYORUZ DİYENLER ! GÜNER . .

 

 

Akyazı İyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner ve meclis üyeleri , işte bu , dedirten projeleri yayınlandı .

Büyük köy Akyazı istemiyoruz diyenler ..

Yaşanır , Sakarya ‘ nın Yıldızı olacak Akyazı isteyenler .

Akyazı Belediye Başkanlık seçimlerinin yapılmasına üç gün kala , Akyazı’ lı seçmenlere hedeflerini ortaya koyan tek proje açıklayan Belediye Başkan adayı Adem Güner oldu . İyi Partililerin sözü olan ,Akyazı İyi olacak , bu projelere yapım fırsatı tanınırsa , Akyazı çok İyi bir yaşammerkezi olacak .

İyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner , Çarşı içi projesi , artık Akyazı ‘ da ne var dedirtmeyecek proje . Akyazı hep geri gidiyor demekten bıkanlar ,Adem Güner ‘in gençler için hazırladığı amatör spor komleksi ,artık Akyazı geri değil , tüm bölgenin atılım yapan ilçesi ,Akyazı diyecekler .

hele ilçenin büyük ihtiyacı olan ve düşünülemeyen hizmetini projelendiren Adem Güner , Huzur evi ve yaşlı bakım evi tasarımı gerçek sorun bilen bilge adam dedirten düşünce .

İyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner tek proje üreten Belediye Başkan adayı olarak , stres bahçeleri düşüncesi , asrın depresyon hastalığının son bulacağı tedavi merkezi ünvanı kazanacak proje . Bu projeler , bu Akyazı’ da yaşam istiyorum ,  özlemim böyle bir Akyazı diyenler için , İyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner ve ekibinin , İyi Çalışarak hazırladığı projeler . Seksen Milyon borçlu Belediye eğer bu projeleri Akyazı ‘ da hayata geçirmiş olsa idi , Akyazı ‘ da kimse nedir bu borç demez , Belediye Başkanını hep birlikte savunurdu . Adem Güner ‘in projeleri afaki değil , yapılabilir projeler ve zaman isteyen tasarımlar , devamlı kaybeden Akyazı ‘ da zamandan bol ne var ?

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir