ADEM GÜNER HODRİ MEYDAN DEDİ .

 

 

Akyazı sosyal gelişim merkezi ,tarihi günlerinden birini yaşadı .

Akyazı Sosyal gelişim merkezi bahçesi , İyi Partililere ev sahipliği yaptı .

İyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner harika kalabalığa hitap etti.

İyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner Akyazı seçmenleri ile buluşma toplantısında , katılımcılara ekmek arası köfte ikarmında bulundu .

İyi Partililerin meydan düzenleme çalışmasında , Akyazı Belediye aracının görev alması , tarafsız ,Demokrasi olarak görüldü , güven oluştu .

Sakarya İyi Parti Milletvekili Ümit Dikbayır konuşma yaptığı Akyazı’lılara, Tank Palet fabrikasını entarili , Katarlılara satıp , Türk askerine emirverdirenlere Milliyetçi demem demiyorum , Vatan bekası yok diyorum dedi .

Akyazı iyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner ve büyük buluşma toplantısında, Sakarya İyi Parti Büyük Şehir Belediye Başkan adayı , Doktor Cihan Kolp yaptığı konuşmada, Akyazı ‘lılar bize güç verdiniz , size fakülte binası yapacağım , mezbahane binası yapacağım , hayvan pazarınız olacak diyerek kendisine ve Adem Günere oy istedi.

Akyazı iyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner ‘ in büyük halk buluşmasında , doksan yaşında bir teyze, Ataürk şiiri okudu , Allah Türklere , bize zeval vermesin , Ataürk’ün yolndan ayrılmayın dedi.

Adem Güner , Büyük buluşmada,  tek proje açıklayan belediye başkan adayı olarak , tek mal varlığını açıklayan belediye Başkan adayı oldu . Adem Güner hakında Fetöcü dedikoduları çıkarılıyor diyerek haykırdı , ispat etme davetinde bulundu . Güner beni bırakın sülalemde, mahallem alağaaçta bir tane fötücü bulun , ben Cumartesi günü saat beş itibarı ile istifa edeceğim dedi.  Güner ben değil belediye meclis üyelerimin arasında bir tane fötücü bulun , yine söylüyorum , cumartesi günü hepimiz istifa edeceğiz dediyerek hodri meydan çekti. Ülkü ocakları Akyazı Başkanı olarak fetöcülerle mücadele etmiş olan bu kardeşinize , fötücü damgası vurmaya çalışanları , sizlere ve Allaha havale diyorum dedi.

İyi Parti Akyazı Belediye Başkan adayı Adem Güne r, Fakülte binası yapacağım , Akyazı’ yı mobilya sektörünün öncüsü yapacağım , yayla şenliklerinin yapıldığı merkez Akyazı’ ya , Akballık yağlı güreşlerini üçgün ve atyarışları porğramlarının , kafkas misafirlerimizin sahibi Akyazı’ yı göstereceğim diyerek , ispat ve hizmet hodri meydanı çekti , meydandan çokça alkış aldı .

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir