NAİM YOLCU ESTİ , GÜRLEDİ .

 

 

Akyazı Büyük Birlik Partisi belediye Başkan adayı Naim Yolcu , meclis üyeleri ile birlikte , Akyazı Çıldırlar mahallesine resmen çıkartma yaptı .

Akyazı Çıldırlar Mahallesinede , BBP ; Akyazı Belediye Başkan adayı Naim Yolcu’ ya ve ekibine büyük destek olunan görüntüler oluştu .

Akyazı BBP Belediye Başkan adayı Naim Yolcu ve meclis üyelerini , Mahalle muhtarı halis Karakaş ve mahalle sakinleri karşıladı .

BBP Belediye Başkan adayı Naim Yolcu , Çıldırlar mahalle sakinleri ile yaptığı buluşmada , esti , gürledi .

Üç yıl hizmet etmeyeceğim , amatör sporu desteklemeyeceğim , seksen altı milyon borç var , ben size hizmet edemeyeceğim demek , nedemek diyen Naim Yolcu , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ a oy verildiğini bilen Belediye başkanı yattı uyudu , hizmet etmedi .

Ben BBP Belediye Başkan adayı olarak Cumhurbaşkanı’ na yakın isimim , Genel Başkanımla görüştüm , Akyazı ayağa kalkacak sözünü aldım diyen Naim Yolcu , ayıp ya , yapılamyan hizmetleri yapacağım diyerek destek istedi.

Naim Yolcu , hizmet diyerek sizlere hakaret etmek istemiyorum ancak , yapılmayan , mezbaheneyi , hayvan pazarını , terminali yapacağım , bunları hizmet kabul etmiyorum , Doğruluktan ve Akyazı ‘ ya yakışan hizmetlerden başka düşüncesi olmayan genç kadroma yetki verin , sorunsuz Akyazı için çalışalım dedi.

Akyazı BBP Belediye Başkan adayı Naim Yolcu , Çıldırlar mahallesinde rozet takmakta zorlandı , Mhalalle sakinleri ise inadına BBP dedi.

Akyazı Belediye Başkan adayı , BBP Li Naim Yolcu için veda saatinde havai fişekler patlatıldı , çok güçlü bir destek Naim Yolcuya , Çıldırlar mahallesinden geldi .

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir