BİLAL SOYKAN’ DAN MUHTEŞEM BULUŞMA .

 

 

Akyazı yerel seçimlere son halk buluşmaları eşliğinde ilerliyor .

Akyazı Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan , Sosyal gelişim merkezi alanında kalabalık dinleyenlerle buluştu . Bu buluşmaya Sakarya Ak Parti Milletvekili Recep Uncuoğlu , Sakarya MHP Milletvekili Levent Bülbül , MHP İl Başkanı Ziya Akar , Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem , MHP İlçe Başkanı Ali Dertli ,Meclis üyesi adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı .

Bilal Soykanla buluşma toplantısında ilk konuşmayı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem yaptı , Akyazı’ ya yapılan yatırımları anlattı , devamı için Bilal Soykan dedi.

Akyazı Sosyal genilişm merkezi önündeki muhteşem Soykan buluşmasında , MHP İlçe Başkanı Ali Dertli yaptığı konuşmada , MHP olarak ittifak için , Bilal Soykan için gece demedik , gündüz demedik çalıştık , artık yetki siz Akyazı’lılarde diyerek , Bilal Soykan’a biz güveniyoruz , sizlerde Akyazı’ ya yakışan oyla  bizlere güvenin dedi teşekkür etti.

Büyük alkışlar eşliğinde mikrofona davet edilen , Akyazı Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan kürsüden halka karanfil dağıtı , konuşmasında tecrübe , liyakat, tevazu dedi , Akyazımın sorunlarını biliyorum , merak etmeyin Allahın izni ile bu sorunları bir bir çözeceğim dedi. Teşekkür etti . Soyakn konuşması sonrası büyük buluşma bitti.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir