BİLAL SOYKAN , GÜNDEMİ BİZ YAPACAĞIZ .

 

 

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve İlçe Başkanı Mesut Ekrem ile birlikte , MHP İlçe teşkilatını ziyaret etti .

Belediye Başkanı Bilal Soykan ve Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ‘ i MHP , Akyazı İlçe teşkilatında İlçe Başkanı Ali Dertli , MHP Meclis üyeleri Ergün Öztürk , İhsan Özcan , Furkan Çakıroğlu , Ahmet Çetin , eski MHP Meclis üyeleri Harun Köymen , Hikmet Kurt ve yöneticileri ile birlikte MHP Kadın kolları karşıladı .

Çaylı , Pastalı buluşma birlik sözleşmesi gibi , oldu . Bilal Soykan MHP kurmaylarına seçimlerde %72 oranında MHp’ lilerin yoğn desteğinin olduğunu biliyoruz ve çok önemsiyoruz . Seçim boyu birlikte güzel çalışmalar yaptık sizlere teşekkür için buradayız dedi.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan , MHp İlçe Başkanı ve kurmaylarının olduğu buluşmada, Akyazı’ da gündemlere esir  olmayacağız gündemleri biz yapacağız , Akyazı’ yı birlikte yönetecğiz dedi .

Akyazı MHP İlçe Başkanı Ali Dertli ile önemli buluşmada , Soyakn’a elimizden gelenin en iyisini , Cumhur ittifakı adına yapmaya çalıştık , çaışmalarımız sizlerce taktir edilmiş olmasını duymak bizleri sevindirdi , Akyazı için her olumlu kararda Bilal Soykan ‘ın yanında yerimizi alacağız dedi .

Akyazı , Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ise , MHP’ lilerle buluşmada , gelecek yıllara ışık tuttu .Mesut ekrem dört buçuk sene seçim yok , Cumhur İttifakı artık bundan sonra devam edecek , gelecek seçimlere de birlikte girmek gibi bir durum söz konusu dur . Sizlerin değerlendirmeleri artık bizlerle eş değer olacak dedi . MHP İlçe Başkanı ise , bir dahaki seçim cumhur ittifakı adayı belki MHP’li olur sözüne , Bilal Soykan büyüklerin kararına saygılı olacağız yanıtını verdi.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir