GÜNEŞ GİBİ OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ .

 

 

Akyazı MHP meclis üyeleri , Furkan Çakıroğlu , Ergün Öztürk , İhsan Özcan ve Ahmet Çetin , Ak Partiden istifa ettiler . Artık Akyazı Belediyesinde MHP gurup eksikliği yok , yerel seçimler den önce MHP ,Akyazı Belediyesinde dört meclis üyesi ile temsil ediliyordu , yerel seçimler sonrası MHP , Akyazı Belediyesinde yine dört meclis üyelik sahibi .

Akyazı MHP İlçe Başkanı Ali Dertli , Cumhur ittifakı ruhuna uygun hareket edeceklerini söyledi . Belediye Başkanımızın güzel çalışmalarını destekleyeceğiz , karanlık ilişkilere yol verilmesine izin isteyenlere yol değil kapı gösterecek bir Belediye Başkanı olsun istiyoruz, bunun için geceyi gündüz yapacak şekilde mücadele edecek Soykan’ a desteğimiz tam olacak .

Akyazı hizmetleri hak etti , hak ettiği hizmetleri alması için Parti olarak üzerimize düşen görev varsa , hazır olduğumuz bilinsin yeterki Akyazı üzerine çökmüş hizmetsizlik kabusu ortadan kalksın , bizler varız , Akyazı için her zorlukta Soyakn Başkanın yanında olacağız . yanlışları eleştiri yapmadan , bilgi aktarımı şeklinde ortadan kaldırmaya çalışıp , polemikler arasında Bilal Soykan’ ın boğulmasına fırsat vermeyeceğiz dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir