GEYİK’ ÇİLER TOPLANDI ! !

 

Ülkemizde olduğu gibi ilçemizde de , yerel seçimler sonuçlandı , Akyazı Belediyesini yönetecek kadro oylarla tespit edildi .

Seçmenler olarak yaptığımız tercihler sonucu , Akyazı’ lılara hizmet edecek ekip belirlendi , ancak Halka hizmet sözü verenlerin görüntüsü , geyikçiler görüntüsü .

Makaracılar , makar peşinde görüntüsü , Akyazı Belediyesi ilk meclis toplantısında göründü !

Makaracıların , makaramasyonculuğu dışında, ciddi bir tavırları , toplumsal sorumlulukarı hiç görülmedi !

Makaracılar tiiici dir . Tiiiciler sorumluluk sahibi hiç olmamıştır .

Tiicilere sorarsan alacağın cevap belli , işte verecekleri cevap şu . Boşver , darısı sanamı kaldı . Bak çorbana yahu , sen ne her işe bir kılıf buluyorsun , uy düzene derler ..

Akyazı Belediye meclis toplantısında ilk göze çarpan , toplumsal sorumluluktan uzak insanlar görüntüsü .

İlk Meclis toplantısı yapılıyor , Belediye başkanı Bilal Soykan gravatı , takım elbisesi , hoş , yeni meclis üyeleri ve sorumluluk sahibi eski meclis üyeleri , topluma, görevlerine uygun kılık kıyafeti ile meclis salonunda . gelin görünki geyikçi eski meclis üyelri lakayıt , bir okadarda, düşüncesiz kıyafetli ve sözlü olarak karşımızda .

Geyik yapıyor , Abdurrahim Atmaca, bir konuşma yapıyor , allah , sözleri , hayır temennileri bir bir peşine ağzından dökülen cümleler oluyor . Onun kunuşması vidyo yolu ile bizlere kadar ulaştı . Abdurrahim Atmaca, Akyazı batık belediyeden bahsediyor , borçlardan ,kul hakkından , beytülmala uzanan elden bahsediyor . Satılan arsalar , yapılan borçlar varken Belediye meclis üyesi idin , allah için hangi uygulamaya hayır dedin ve şimdi , çok dürüstler kadrosunda kendini göstermeye çalışyor ve koroculuk yapıyorsun . geyikçilik buna derler , hesabı sorarlar . Hiç bir şey yapamıyorsan , eski yanlışların ortağı , bileni olarak sus bari , geyikçi konumuna düşme derim .

teşekkür ediyorum sorumluluk sahibi meclis üyelerine , Toplum önderi görünmeleri , ciddi işlerin yapılacağı işareti . Çok zor günler bekliyor demek Akyazı’ yı bu geyikçiler yüzünden . Tanıyorum geyikçileri , gözlerim hep unların üzrinde olacak , onların tavisyelerini hiç dikkate almayacağım , alanlarında geyikçi olduğunu er geç Akyazı’lılar görecek , inecekler millet arabasından , binecekler kendi arabalarına , istedikleri kadar geyik yapsınlar , bende ozaman HAHA yaparak güleceğim .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir