BORA İLK KEZ . .

 

 

Akyazı gündemi , Ak Parti eski Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’ ün , Akyazı eski Ak Parti İlçe Başkanı Fevzi Bora ile buluşması ile çalkalandı . İkilinin buluşması dost ziyareti buluşması olarak görülmedi , buluşma neticesi , kulislerde merak konusu oldu .

Akyazı , Ayhan Sefer Üstün ‘ün sadece iki isimle ziyaret buluşmasını ne olur soruları ile tartıştı , iki simden biri Fevzi Bora , diğere Bilal Soykan’ dı . Üstün bu iki Akyazı’lı ile buluştuktan sonra , Akyazı’dan başka kimse ile görüşmeden ayrıldı .

Ayhan Sefer Üstün ‘ün ,eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun beyin takımından , güvendiği isim olarak Sakarya’ da bilinir . Bu sebeple buluşmalar davet buluşması olarak algılandı .

Akyazı Ak Parti eski İlçe Başkanı Fevzi Bora ve Ayhan Sefer Üstün buluşmasına dair kulislere düşen bilgi , ikilinin arasında hiç te tatlı sohpet olmadığı , Bora’nın iğneli sorularına Üstün muhatap oldu duyumu .

Fevzi Bora’ yı tanıyanlar bilir , onu iyi tanıyanlar arasında ön sıralarda olan gazaeteci Yşar Durmuş , Bora’ yı bürosunda ziyaret etti. Bora bir iş hakkında kesinlik olmadan tavır sergilemez, ön kesici cümleler kullanmaz, Bora’ sağlamcıdır, sağlamayı görmeden kesin hükümlü cümleler yerine , cekli, caklı , geçiştirici cümleleri sever .

Akyazı’ nın etkili gazetecisi Yaşar Durmuş ile Fevzi Bora görüşmesinde dikkat çeken husus, Bora ilk kez net tavırlar sergiledi , Ayhan Sefer Üstün’ün davetini kabul etmediği izlenimini net cümlelerle verdi. Bora ilk kez peşin tavır koydu , Reisin izinden çıkmam demeye gelen cümleler gözden kaçmadı .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir