MESUT EKREM’İN ŞOK’TAN ÇIKMA ZAMANI GELDİ .

 

 

Akyazı , Belediye Başkanı ( eski ) Hasan Akcan’ın sorumsuzluğunun asıl cevabını , Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem vermişti .

Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem , yerel seçimler öncesi , önemli açıklamayı şoktayım diyerek parti teşkilatında, tüm basın ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan’ın bulunduğu ortamda yaptı .

Akyazı Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan gösterildi ve İlçe Başkanı Mesut Ekrem ilk basıntolantısını Partide yaptı , Bilal Soykan ile tüm basın mensupları bu toplantıda buluştu .

Yerel seçimler atmosferi hızlandı , o günlerde vekil konumunda olan Hasan Akcan , Ak Belde A.Ş çalışanların aylıklarını ödemedi ve basın ne oluyor haberleri yaptı .

Akyazı Ak Parti İlçe teşkilatında Mesut Ekrem ve Bilal Soykan İle buluşan basın mensupları , Devletin Ak Belde A.Ş çalışanlarına aylık ödemesi için gönderdiği 2,5 Milyon ( eski para ile 2,5 trilyon ne oldu da , işçiler gene aylık alamadı sorusu sordu . Bilal Soykan ve tüm basın mensuplarının şahit olduğu o toplantıda , Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem , işçilere ödenmesi gereken para ne oldu , bende anlamadım şoktayım demişti . Bu açıklama paranın birilerin cebine gittiğinin , işçilere verilmediğinin açıklaması olmuştu . Şimdi bu 2,5 Milyon ne oldu açıklanmalı , Mesut Ekrem şok’tan çıkarılmalı . B görev ise Hasan Akcan dönemi meclis üyesi olan ve tekrar Bilal Soykan listesinden seçilen meclis üyelerinin görevi , aksi taktirde hiç itibarları olmayacak .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir