EDEBİYAT DÜNYA’SINA , AKYAZI’LI ADIM ATTI .

 

 

Allah vergisi kabiliyet bu olsa gerek .

Akyazı’ı Ömer Faruk Aydın  beklenmedik bir karekter ortaya koydu , Akyazı’lıları hem şaşırttı , hemde memnun etti. Onun karekteri yazarlık olarak Akyazı’lıların karşısına çıktı .

Akyazı’lı Ömer Faruk Aydın bir kitap yazdı ve baskısı piyasaya çıktı . İlk baskısı yoksatan İLK DEVRE başlıklı kitabı roman ve hikaye içerikli güzel bir konu içerikli kitap .
Akyazı’lı Ömer Faruk Aydın bu beklenmedik girişimi ile edebiyat Dünyasına adımını atan genç Akyazı’lı oldu . Bu durum Akyazı’da takirle karşılandı . Başarı serisi gelecekmi _ yıllara ve tecrübelenmeye bağlı . Ancak Ömer Faruk Aydın’ın ikinci bölüm kitabı yakında satışta olacak .

Akyazı’lı okurlar Ömer Faruk Aydın’ın güzel eserini , Zafer matbaadan temin edebilir . İlerleyen günler veya aylarda, Akyazı’lı roman yazarı Ömer Faruk Aydın’ı büyük TV kanallarında görmek süpriz olmayacak . Kitabı tam okumadım , ancak göz attım ,akıcı ve anlaşıla bilir üslübu , deprem konusunu , aşkla buluşturup anlatmayı başaran ender bir yorum olduğunu söyleye bilirim , alıp okursanız bana hak vereceğinizden eminim , Akyazı’lı roman ve hikaye yazarı Ömer Faruk Aydın’a başarı basamaklarını hızlı tırmanmasını diliyorum .

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir