ENSARCILAR HIZLI ÇIKTI . .

 

 

Akyazı Belediyesi kamburlarından kurtulmaya çalışıyor . Yeni Belediye Başkanı Seçilen Bilal Soykan Belediyede çözüm üretme mücadelesi veriyor , daha dün Ensar vakfı Akyazı şubesi açıldı , hot ortaya zıpladı , yatacak belediye malı peşine düştü .

Ensar Vakfı öyle itibarlı bir vakıf değil biz Halkın gözünde, susu yorsa asaletimizden sustuğumuzu bilsin Akyazı ensarcılar .

Akyazı Ensarcıları ne iş yaparlar, ne ile helal geçim mücadeleleri var . Ensarcıların Akyazı Belediyesinden mülk talep etmeleri hangi hakla oluyor . Ensarcılar Belediye malı Millet malı olduğunu bilmiyormu ? Ykosa Millet boş , ensara verilecek belediye bürosunda yatmak hoş mu? Yok öyle yağma , toplumsal düşünmek zorunda Bilal Soykan , vakıftı , falan hizmet kapısı değiller biliniyor . Yaptıkları hiç bir h

zmette yokki anlatsalar , bizlerde yazsak . Sadece isterler ver . Nieye ver , cevap yok . Ver . .

Akyazı Belediyesi bütçesi ensarlı , ensarsız herkesin hakkı olan bütçe , neden ensar talepte bulunuyor . Dün açıldın bugünki hızlı hamle nedeni ne ? Sana kadar daha neler var Millet için boğuşan haberin varmı ? Ensar teklifi komisyona havele edildi nede iyi oldu . Çikmaz İnşallah oradan , ensarcılar iş arayın , yatmak yok . Önce kabul ettirin kendizini , dürüst olduğunuzu , rüştünüzü ispatlayın , temizleyin hizmetler ile bellekleri , o zaman istemenize gerek kalmaz , buyur ederler sizi bilesiniz . Yeni Akyazı’da kurulacaksınız , Ülke gündemi isminiz tartışmaların odağında, o isimle bir de Belediye binasında oturacağınız yer talep ediyorsunuz . Olmaz olmaz, bilesiniz , olur ise Belediye Başkanı Bilal Soykan millet malını azınlık bir guruba tahsis etmiş olur , bu da göz hakkı olur . Çünki ensar gibi nice guruplar Akyazı’da kendi imkanları ile , Halk desteği ile ayakta durmaktalar . Hiç biri Millet malına el uzatmadı , Ensarcılar ellerini çabok çıkardılar . Bu tepki , halk tepkisine dönüşmeden , ensarcılar belediyeden talep dilekçelerini geri çekmeliler .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir