SELAMİ ÖZTÜRK YARINLARA GÖZ KIRPTI .

 

 

Ak Parti Sakarya teşkilatlarından ses çıkmadı , Selami Öztürk ,Ayhan Sefer Üstün’ün açıklamasında , yetkili olmamasına rağmen ön alma çabası , Öztürk yarınlara göz kırpıyor diye yorumlandı .

 

AKP eski Sapanca İlçe Başkanı ve eski İl Yönetim Kurulu Üyesi Selami Öztürk, AKP eski Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’e cevap verdi. Öztürk, “AK Parti Eski Genel Başkan Yardımcısı Sakarya MV Kurucu İlçe Başkanı ve Sakarya Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği yapan Ayhan Sefer Üstün ün Bir internet sitesinde yayınlanan ve sonrasında sosyal medyada   okuduğum haber üzerine bir açıklama gereği hasıl olmuştur.

Birlikte kurucu ilçe başkanlığı yaptığımız Ayhan Sefer Üstün ün bu beyanlarını talihsiz olarak görüyor ve esefle kınıyorum. Eleştirilmesi gereken bir çok parti varken her kademesinde görev yaptığı partiyi kanser ve benzeri oluşumlara benzetmesini akıl tutulması olarak görüyorum. Dava ve hasbilikte bu tür davranışlara yer yoktur. Cumhurbaşkanımıza ilk günkü heyecanla olan desteğimiz sonuna kadar sürecektir. Durmak yok yola devam” dedi.

(yenihaser)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir