EKREM YÜCE NE DİYORSUN ?

 

 

Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce , Kurban Bayramı’ nın ikinci günü öğlenden hemen sonra ;Akyazı Ak Parti İlçe teşkilatına Bayramlaşma’ya geldi .

Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve Belediye Başkanı Bilal Soykan ve ekibi , çok güzel bir karşılama ile Ekrem Yüce’ yi yücelten bir karşılama yaptı .

Sakarya Büyük şehr Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve Belediye Başkanı Bilal Soykan ve teşkilat yöneticileri , meclis üyelerince Yüceltilen bir itibar gösterdiler, ancak Ekrem Yüce salonda yaptığı konuşmada , hiç Akyazı’lıların hak etmediği ithamları ,taşlama sanatının ustası olarak yaptı , teşbihinde çok hatalı cümleler kurdu . Onun kurduğu cümleleri Akyazı’lılar hak edecek tek bir kusuru yok .

Ekrem Yüce ,Akyazı Ak Parti İlçe teşkilatında resmen Vaaz verdi. Onun anlatmaya çalıştıklarını salondakiler zaten biliyor , ancak nezaket kuralı çerçevesi içerisinde her kes çıt çıkarmadan onu dinledi .

Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce , Ömer R.A döneminden yaşandığı rivayet olunan hutbedeki elbise sorusuna muhatab olayını anlattı , Yüce bu anlatımdan sonra adalet dedi. Yüce dört aylık Büyük Şehir Belediye Başkanı , Aynı Şekilde dört aylık Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ‘ın adaletsiz olduğunumu duydu ve bu geçmişten örneklendirildi ve adalet dedi. Yok ben Bilal Soykanı kast etmedim derse Yüce, Zeki Toçoğlu’ nun adaletsiz işler yaptığınımı ima ederek adaletli olacağım dedi . Ekrem Yüce Nediyorsun ?

Erkem Yüce vaazında itaatten dem vurdu . Dört aylık Belediye Başkanı olacaksın , hangi itiatsızlık hissi yaşadınki , Akyazı’da iatatsızlık vurgusu yapıyorsun , Ekrem Yüce Ne diyorsun ? Yoksa şunumu söylemek istiyorsun , Ben Büyük Şehir Belediye Başkanlık makamını ölene kadar terk etmeyeceğim , size adaletle el uzatacağım , ancak sizlerde benim Başkanlığıma sağ olduğum sürece itaat edinmi diyorsun , ekrem Yüce nediyorsun , böyle bir taşlamalı konuşma gereği neden duydun .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir