SOYKAN ; KARARIMIZ KARAR ! !

 

 

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan , Akyazı’ya ziyaret için gelen MHP Sakarya Milletvekili ve gurup Başkanvekili Levent Bülbül, MHP Sakarya İl Başkanı Ziya Akar, Akyazı’lı MHP İl İkinci Başkanı Ömür Açbayı , olağan üstü karşıladı .

MHP Sakarya Milletvekili ve gurup Başkan vekili Levent Bülbül ziyaretinde , Akyazı İlçe Başkanı Ali Dertli ,Meclis üyeleri ve yöneticiler yer aldı .

Akyazı’dan ayrılmadan son içilecek çayların yeri , Akyazı Belediyesi Alparslan Türkkeş sosyal tesisleri oldu . Saat 18,00′ da Alparlslan Türkeş sosyal tesislerinde MHP eski Sakarya Milletvekili , Akyazı’lı Zihni Açba’da yerini aldı .

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan , Akyazı nezaketini en üst perdeden gösterdiği MHP kurmaylarını , Belediye Başkan yardımcıları , Mehmet Öztürk, Mehmet Çakmak, Özel Kalem Müdürü Ali Özer ile birlikte ağırladı . Bu ağırlamanın yerinin , Akyazı Belediyesi Alparslan Türkeş sosyal tesisleri olunca, Parka ismini veren Belediye Başkanı Bilal Soykan , Akyazı kamuoyuna, biz kararımızın arkasındayız mesajı verdi.

MHP Gurup Başkan vekili Levent Bülbül son çayı içmek için Akyazı Belediyesi Alparslan Türkeş sosyal tesislerine ekibi ile gelip oturması , Bilal Soykan’ın elini bırakmayız demek oldu .

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir