SEVGİ KAZANDI .

 

 

 

Akyazı Belediyesi , Alparslan Türkeş sosyal tesisleri ,ağır konuklarını , Akyazı’ya yakışan nezaket kuralları içerisinde ağırladı .

MHP Sakarya Milletvekili , gurupbaşkan vekili Levent Bülbül , MHP eski Sakarya Milletvekili Zihni Açba, İl Başkanı Ziya Akar, MHP Akyazı İlçe Başkanı ali Dertli , Akyazı belediye Başkanı Bilal Soykan’ın misafiri oldular .

Alparslan Türkeş sosyal tesislerinde ne oldu biliniyor , Ali Şanlı fevri çıkış ile nahoş ortamın sahibi oldu .

Nahoş ortamı yumuşatmak ,Ali Şanlı’nın masasında oturanlara düştü , Şanlı’ya misafirlere böyle davranılmaz yanlış yaptın telkini dostlarından geldi .

Şanlı konukların kendi oturdukları masaya neden gelmediler, neden benimle tokalaşmadılar düşüncesi , fevri ve nahoş ortamın oluşmasının ana sebebi Her parka giren , her masa ile tokalaşacak , herkes Ali Şanlı’nın elini sıkacak diye bir nezaket kuralu yokken , Ali Şanlı bu görüşü dillendirmesi dostlarınca kabul edilmedi .

Akyazı Alparslan Türkeş sosyal tesislerinde istenmeyen sıtresli ortamı, Akyazı belediye Başkanı Bilal Soykan , MHP İlçe Başkanı Ali Dertli , haklısın diyerek Şanlı’yı ikna çabaları masada bulunanların desteği ile olumlu sonuç verdi , Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve Ali Dertli , Ali Şanlı ile sarmaş dolaş olup , bir birlerine sevgi gösterisiyaptı , yaşanan sevgi ortamı, masada bulunanları memnun etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir