KAPILAR AÇIK .

 

 

Akyazı’lıların böyle büyükleri olmasa, yaşayacakları çilenin büyüklüğü düşünülemez.

Akyazı ATSO Başkanı Şinasi Bayraktar ve gazeteci Yaşar Durmuş , Atso’ da bir araya geldi. Buluşma gazeteci Yaşar Durmuş’un ziyareti ile gerçekleşti.

Atso Başkanı Şinasi Bayraktar ile kahveler içilirken sözler yaşanan sıkıntılı günlere ve anlara geldi. Fındık üreticisleri TMO’ ya fındık vermek için , yükleyici bulacak , araç ayarlayacak , boşaltıcı derken , hepsi bir tarafa TMO’ dan sıra almak oğ dedirten ortamlar olacak . Bu gerçekleri gören ve Fındıkçının çilesine son vermek için Tarım bakanlığı nezdinde girişlerde bulunan Atso Başkanı Bayraktar, engelleri aşamak için döktüğü dili , git geli anlattı .

Adapazar nengelni aşan Bayraktar , bu sefer Hendak yönlendirmesi ile karşılaştı . Akyazı’lı fındıkçılar , Hendek’e fındık götürecek , Hendek Akyazı’dan üstün değil itirazında bulunan Atso Başkanı Bayraktar, uzun uğraşlardan sonra bu sorunuda aştı .

Atso Başkanı Şinasi Bayraktar, depo sorunu , kontrol ve dartım sorumlularını tamamladı , Akyazı Fisko birlik binası Pazartesi , Salı günü Akyazı’lıların fındığını alacak , Fiskonun kapıları Akyazı’lılara açık olacak .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir