ERGÜN ÖZTÜRK İLTİMATON VERDİ .

 

 

 

Akyazı Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı , ilginç konuşmaların yapıldığı toplantı oldu .

Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın yönettiği meclis toplantısında, MHP Meclis üyesi Ergün Öztürk konuşma yaptı , açıklamalarını kürsüden iltimaton gibi sıralayan Öztürk , Meclis toplantı salonunda sessizliğe neden oldu .

Cumhur İttifakıyız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Cumhur İttifakının yara almamasına özen gösterilsin talimatı verdi , bu talimata MHP’liler olarak azami itina gösteriyoruz ancak , bizler yok sayılıyoruz diyen serzenişlerini bir bir sıraladı .

MHP Meclis üyesi Ergün Öztürk bir kepçe talebimiz oluyor , sorumlu müdür Belediye Başkanının haberi olmadan yapamayız yanıtını veriyor . Ufak işler için Belediye Başkanımızı rahatsız etmemek için sorumlu müdüre ulaşıyoruz , ancak incitici tavırla karşılaşıyoruz . Cumhur ittifakı olarak bizler belediye meclis üyesiyiz, Belediye Başkanının hizmet yolunu meclis olarak bizler açıyoruz . Belediye çalışmalarının hiç bir yerinde yer alamıyoruz , haberdar edilmeyerek dışlanıyoruz dedi.

MHP Meclis üyesi Ergün Öztürk , iltimaton kabul edilen konuşmasında hizmet tavsiyelerinde de bulundu .Fakület konusunu gündeme getirdi , öğrencileri Akyazı’da barındıracak girişimler Belediyece yapılmalı dedi. Akyazı girişlerinin Akyazı’ya yakışmadığını , ormanköy ve batakköy girişlerinin duble yol olmasını ve ışıklandırılmasını önerdi. Eski binaların tehlike saçtığını , duvarlarından sıva parçaları düşmeye başladığını , tehikenin İnsan canını tehlike altına aldığını belirten Öztürk , bu binalar hakkında girişim yapılmalı, Akyazı girişlerindeki evlerin tek renk boyatılığp güzel Akyazı görseli oluşturulmalı .

MHP Akyazı Belediye meclis üyesi Ergün Öztürk , Meclis toplantısında yaptığı konuşmada, birde tavsiyede bulundu . Belediye bir komisyon kursun , Akyazı’da ödüle layık beğeni kazanan , ev, park, fabrika gibi kuruluşlara , güzel görüntüleri için düzenlenecek büyük bir tören ile ödül verilsin , Akyazı güzelleştirilme çalışması bu sayede halka yayılsın dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir