İSTANBUL BASINI’NIN KONUĞU OLDUK .

 

 

 

Sakarya gazetecileri arasında duayen gazeteci olarak tanınan Yaşar Durmuş iş adamı Kemal Akçay ile birlikte , İstanbulda bir dizi ziyaretlerde bulundu .

Sakarya , Akyazı ilçesinde gazeteciliğini akyazisesi.com haber sitesi olarak yürüten Yaşar Durmuş , İstanbulda, Bayrampaşa gazetesi sahibi , Akyazı’lı Yılmaz Birinci ile buluşmazsa olmazlardandı . Durmuş ve Birinci buluşması , İstanbul gazetecileri ile buluşma ve tanışma ortamı oluşturdu .

TV 34 sahibi Adil Koçalan, TV 34 genel yayın yönetmeni İbrahim Erdem Karakoç , Hür TV Yönetim kurulu Başkanı Erdem uygur ile sütüdyo sohbeti , dostluklar üzerine gelişen , siyasi içerik oluşturmayan , yerel basının konuşulduğu bir sohpet ortamı oldu . Karşılıklı kahveler içilirken yapılan sohpet dostlukların gelişeceği , dayanışmanın büyüyeceği güven ortamını oluşturdu . Sohpet sonunda ise birlikte hareket etme kararı alındı , Gazeteci Yaşar Durmuş ve Akyazı’lı iş adamı Kemal Akçay ,duayen gazetecileri Sakarya’ya davet etti, olurlar alında , dost vedalaşması yapılarak ayrılındı .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir