YAKIŞIKSIZ’ DAN , , YAKIŞIKSIZ SÖZLER .

 

 

 

Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve basın buluşmasında soğuk rüzgarları estiren sözler , Ali Şanlı^dan geldi .

Ali Şanlı haberleri ile tepki topladığı zaman gelen eleştirilere tepki koyan, ancak mesele kendisi oldumu ,akan suların durmasını talep eden ego sahibi .

Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ile basın buluşmasında , gazeteci Salim Özyılmaz , İlçe Başkanı Mesut Ekrem’e , Akyazı Devlet Hastanesinde eksik olan uzman hekim kadrosu ne olacak sorusu geldi. Bu soruya Turan Hikmet , Akyazı’lılar doktorları dövüyor , doktor bulamıyoruz dedi. Doktor dövmenin ayıp ve haksızlık olduğu konuşulurken , Ali Şanlı , kendisine yakışan , ancak Akyazı halkına yakışmayan yakışıksız sözlerin sahibi olarak konuşmaya başladı .

Akyazı Devlet hastanesinde başına gelen hikayeden bahseden Ali Şanlı , Doktorların dövülmesinin normal olduğunu ima eden , Doktorlarda haddini bilsin diyerek , Yakışlıksız cümleyi kurdu . Bu cümle üzerine , Gazeteci Salim Özyılmaz, Şanlı her olumsuzluk seni buluyor sözünü tam yerinde ve tam adamına söyleyince, Ali Şanlı dutyemiş bülbüle döndü ve sustu . Toplantıda bulunanlar topluca, Ali Şanlı’ya tepki koydu .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir