MESUT EKREM , ALİ ŞANLI’YA ! CUK OTURTTU . .

 

 

 

Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve basın buluşmasında , güldüren fikir açıklaması Mesut Ekrem’den geldi .

Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve yönetim kurulu üyelerinin olduğu , basınında bulunduğu toplantıda, aptalın soracağı , aptalca soruyu Ali Şanlı , Mesut Ekrem’e sordu .

Akyazı , yeni cami parkının sahibi kim ? Sorusunu Mesut Ekrem’e yönelten Ali Şanlı , Yeni cami de bulunan ve tabelası olan , Akyazı Belediyesi Alparslan Türkeş sosyal tesisleri adı verilen parkın sahibi belli iken , bu parkın sahibi kim ? Sorusu aptalca bir soru değilde nedir . Bu soruyu sorana aptal denemzde nedenir . Aptalca soruya , Mesut Ekrem duymamazlıktan gelerek cevap vermedi . Ali Şanlı ikinci kez aptalca bulunan sorusunu tekrarladı . Mesut Ekrem’i polemik konusu yapacak ortama çekmeye çalışıyordu , aklısıra ancak , Mesut Ekrem bu tongaya gelmedi , bir cevap verdi , Ali Şanlı morardı , sararıp soldu .

Akyazı Ak Parti ilçe teşkilatındaki basın toplantısında Mesut ekrem ile Ali Şanlı arasında cereyan eden sorulu sohpette, Ali Şanlıya , yeni camideki parkın sahibi Akyazı Halkıdır  cevabı , Ali Şanlının morarmasına neden oldu . Salondakiler gülüştü .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir