AKYAZI MYO KAPILARINI AÇTI .

 

 

 

 

Akyazı MYo’ dan yapılan paylaşım , işte bu dedirtti. Bu güne kadar ,Akyazı protokolü ile bir araya gelmeyen MYO ,artık kapılarını Akyazı protokolüne açtı .MYO paylaşımı altkısım .

Akyazı Protokolü Okulumuzda Öğrencilerimizle Kahvaltıda Buluştu

Akyazı protokolü, Akyazı Meslek Yüksekokulu’nda düzenlenen kahvaltı programında öğrencilerle bir araya geldi.

İlçe Kaymakamlığı, Akyazı Belediyesi ve Akyazı Meslek Yüksekokulu’nca ortaklaşa düzenlenen proje kapsamında Akyazı Kaymakamı, Akyazı Belediye Başkanı, Akyazı Cumhuriyet Başsavcı, Meslek Yüksek Okulu Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü, AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanları, Ticaret Odası Başkanı, KYK Müdürü, Belediye Başkan Yardımcıları, Akyazı MYO Öğretim Elemanları ve öğrenciler kahvaltıda bir araya geldi.

Programda protokol, öğrencilerin taleplerini ve isteklerini dinledi. Eğitim kalitesinin yanında öğrencilerin ilçedeki yaşam kalitelerini nasıl yükseltilebileceği konusunda istişareler yapıldı. İlçe protokolü, öğrencilerin ailelerinin bizlere emanetleri olduklarını, kapılarının her zaman kendilerine açık olduğunu ve her konuda her zaman yanlarında olduklarını ifade ettiler.

Ayrıca, Akyazı Meslek Yüksekokulu Tasarım Bölümü öğrencileri Yasemin Çağla ERTUNA ve Aysu DOST’un Temel Tasarım dersi kapsamında yaptıkları geri dönüşüm projelerini de Kaymakam ve Belediye Başkanına hediye etmeleri Akyazı protokolü ile Akyazı Meslek Yüksekokulu arasında birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir