AKYAZI’LI WİEBERR ,AKYAZI’YA BÜYÜK ELÇİLER GETİRDİ .

 

 

 

MUSİAD Sakarya Şubesi Başkanı Yaşar Coşkun ve ekibi D_8 Uluslar arası dış ticaret zirvesi’ni , Sakarya’da düzenledi .

24 Ülkenin Büyük Elçisinin katıldığı muazzam organizasyona, Ulaştırma Bakanı Cahit Turhan , Dışişler Bakan yardımcısı Faruk Kaymakçı da katıldı .

Sakarya’ da gerçekleşen dış ticaret sempozyumu sonrası , Bakan Cahit Turhan , Büyük Elçiler, Akyazı’ya geldiler.

Akyazı WİEBERR sayesinde Bakan Cahit Turhan , Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakçı ve 24 ülke Büyük Elçisi’nin Akyazı’da üretim yapan ve Akyazı’lı Ali Koç ve Kardeşlerinin sahibi olduğu KOÇKAR MAKİNA KİMYA SANAYİ A.Ş’nin üretim tesislerinde incelemelerde bulundu . KOÇKAR MAKİNA KİMYA SANAYİ A.Ş YÖNETİM kurulu Başkanı Ali Koç Büyük elçileri fabrikasında ağırlamanın onurunu yaşarken , Akyazı’lılar ,Akyazı’lı WIEBERR ‘in başarısına şahit olmanın gururunu yaşadılar .

KOÇKAR MAKİNA KİMYA SANAYİ A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç bu ziyeret’ten dolayı açıklama yaptı . Büyük bir organize’nin sahibi , Sakarya Musiad Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetimine teşekkür etti. 40 Ülkeye İhracat yapmayı başaran Ali Koç Devlet Büyüklerini Akyazı ilçeme getirmiş olmaktan , onları Akyazı’lıların fabrikasında ağırlamış olmaktan mutluyum derken , Akyazı’lıların Wıeberr’i olarak çalışarak , üreterek , yeni buluşlara imza atarak büyümeye devam edeceğiz, Devletimize, Akyazı’mıza katma değer katkılarımız ile güç katmaya çalışacağız dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir