HALK’TAN KOPUK BAKAN , , CAHİT TURHAN . . !

 

 

 

 

 

 

Ulaştırma Bakanı Cahit Turhan bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzre Akyazı’ya geldi.

Akyazı’da çeşitli başarı sahibi Fabrikalarda incelemelerde bulundu . Bakanın Akyazı’ya gelişinde , Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve İlçe Başkanı Mesut Ekrem tam bir ev sahipliği örneği sergilediler.

Akyazı Halkını temsilen Belediye Başkanı Bilal Soykan , Akyazı Ak Partilileri temsilen ise, Ak Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem , Bakan Cahit Turhan’ın yanından bir an olsun ayrılmadı , ev sahipliklerinde bir eksiklik görülmedi

Yaşadığımız yerel seçimlerde, Akyazı Halkı %72 oy oranı ile Ak Parti’yi Marmara bölgesinde birinci yaptı . Teşekkürü ise Ulaştırma Bakanından alamadı .

Ulaştırma Bakanı Cahit Turhan , Akyazı ziyaretinde 30 DK’sını ayırıp , Akyazı belediye sarayına çıkıp , Belediye Başkanlık makamına oturup , Akyazı’ya gelmişken , Akyazı halkına bir selam söylememek olmaz demedi. Akyazı Halkının temsil yeri olan Akyazı Belediyesi Başkanı Bilal Soykan’ı ziyaret etmedi , bir çay içmedi. Bu durumla Bakan Turhan Halktan kopuk olduğunu gösterdi.

Ulaştırma Bakanı Cahit Turhan , Akyazı’ya yaptığı ziyarette, Akyazı Ak Parti İlçe Başkanlık binasına çıkıp , İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve yönetiminin bir bardak çayını da içmedi , bu durum ise Bakan Cahit Turhan’ın teşkilatlardan da kopuk olduğunu gösterdi. Ak Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem ‘in bir bardak çayını içecek vakit ayıramayan Bakan Turhan geldiği hız ile , Akyazı’dan aynı süratle ayrıldı .

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir