ALİ ÖZER , , ANLAŞILABİLİYOR !

 

 

 

Akyazı Belediye Başkan yardımcısı Ali Özer ile gazeteci Yaşar Durmuş arasında geçen diyalog bir çok cevabı içinde barındıran sohbet .

Gazeteci Yaşar Durmuş’a Bilal Soykan sonrası yaşanılanlar , yapılan hizmetler ve yapılamayan hizmetlerle alakalı , Ali Özer’in yorumları , Gazeteci durmuş’u şaşkın duruşu ile cevap bulurken , Belediye Başkan yardımcısı Ali Özer’in çok neşeli hali de tüm sorunlara olmasa bile, bir çok soruna cevap içermekte.

Ali Özer ne dedik , neler yapıldı ?, Neler yapılmadı ? Diyerek başladığı sözlerine, yapılamayanlar için seçime dört sene var, bu günden az denecek yapılmamış sözler için , Soykan’ı başarısız ilan etmek haksızlık olur .

Ali Özer’in gülen yüzü ve iddialı cümleleri karşısında , Gazeteci Yaşar durmuş, doğru söylüyor, bundan önceki Belediye Başkanı ve yardımcılarında, gülen yüz gören pek yoktu . Aylıklarını alamayan işçiler haberleri artık yok . Anlaşmalı petrol ofisleri belediyeye mazot vermiyor haberleri yok . Mazotsuzluktan araçlar garajdan çıkamıyor haberleri yok . Muhtarlar belediye başkanına ulaşamıyoruz haberleri yok .  E daha ne olsun , Ali Özer’in yüzü neden gülmesin , neşesi neden yerinde olmasın , gazeteci neden şaşırmasın ? Yüzlere vuran ifadeler çok gizli cevaplar içerir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir