FİNALİ AKYAZI’LILARIMLA YAŞAYACAĞIZ .

 

 

 

Sakarya Büyük şehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve tecrübeli gazeteci Yaşar Durmuş , Büyük şehir belediyesi makamında bir araya geldiler.

Eski ve tecrübeli siyasetçi ile bir araya geldiğinin farkında olan tecrübeli gazeteci Yaşar Durmuş’un sohbeti , dikkatli dinlemesi , kullanılan kelimeler belge  dizesi halinde geçen buluşma oldu .

Sakarya Büyük şehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin cümleleri taahhüt nitalinde cümleler olunca, gazeteci Yaşar Durmuş dikkatle dinleme konumundan sorunları bire bir anlatarak ortak nokta olan hizmette buluşmanın tamam işte bu denen noktasına geldiler.

Ekrem Yüce yapılan hizmetlerimizi görüyorlar, Sakaryamızın fiziki değişimine şahit olunurken, İlimizin kültür şehirleri arasında tanınması , yerli ve yabancı turzmin Sakarya esnafına ulaşması için verilen sosyal projeler mücadelesi aralıksız devam etmekte. Halkın pandemi dönemi yanında olma mücadelemiz devam ederken , Kavşakprojeleri, Sakarya spor’a sahip çıkma çabamız, Sakarya’nın dört bir tarafında yaşayan halkımıza yakışan yaşam alanı büyük park projelerimiz birilerini rahatsız ettiğinin farkında olarak adımlarımızı büyümeye göre atmaya devam ediyoruz.

Sakarya’mızda asfalt çalışmalarımız aralıksız devam ediyor, ekiplerimiz Karasu halkımızın yanında mücadelede diyen Ekrem Yüce , Akyazı’lı hemşeyrilerim diyerek devam eden sözünde müjdeyi de vermekten geri kalmadı .

Asfalt sezonu bitmeden tüm ekiplerimiz Akyazı’mıza girecek asfalt atağı başlayıp Akyazı’da bitecek , asfalt sezon finalini Akyazılımla birlikte yaşayacağız diyen Başkan Yüce , sabır Sakaryam , taahhütlerimiz  bir bir yerine gelecek , bunun için yıllarımız bitmedi , yetişe bildiğimiz hizmetlerimizi günlere sıkıştırırken ,büyük projelerimizi yıllara yaymak zorunda kalıyoruz, Başkan Yüce  en güzel günler tüm Sakarya halkımın olacak dedi.

Ekrem Yüce ile ,gazeteci yaşar Durmuş’un sohbeti tamamlandı , Yüce , bal54 ikramını Yaşar Durmuş’a birde sen tadına bak puan ver diyerek ikram etti. Gazeteci Durmuş yapılan sohbetin belge niteliğinde sohbet olduğunu belirterek sözlerin takipçisi olacağını söyledi, Yüce sözümüzü tutamaz isek ne yazarsanız hak vereceğiz dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir