KALDIRIM , YÜCE AKYAZILILARIN SEVİNÇ GÜNÜNDE BİRLİKTE .

 

 

 

Akyazı için uzun soluklu ve tartışmalı yıllar sonu elde edilen Fakülte artık hilafsız Akyazı’da.

Sakarya uygulamalı bilimler ünüversitesi, uygulamalı Sağlık fakültesi açılışı yapıldı .

Akyazı görmediği büyük atılım açılışını bu sayede onur içerisinde yaşadı .

Akyazı’da kurulan sağlık bilimleri fakültesi açılış töreni muazzam bir görsel ile yapılırken , Akyazı belediye Başkanı Bilal Soykan’ın bina dış ve çevre çalışmaları taktir ile karşılandı . Güzel görünüm içerisinde gerçekleşen fakülte açılışına, Sakarya Valisi Oktay kaldırım, Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, SUBÜ Rektörü Prof.Dr. Mehmet Sarıbıyık, Akyazı belediye Başkanı Bilal Soykan , Ak Parti İl Başkanı yunus Tever, Akyazı Belediye Başkan vekili Ünal Gündüz,Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, Akyazı eski belediye Başkanı yaşar Yazıcı katıldılar .

Sakarya valisi Oktay Kaldırım, Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Rektör Mehmet Sarıbıyık , Belediye Başkanı Bilal Soykan ,Akyazı’lılar için önemli açılış gününde , Sakarya’mıza ,Akyazı’mıza hayırlı olsun konuşması yaparken , Akyazı’lılar adına Belediye Başkanı Bilal Soykan hoşgeldiniz konuşması yaptı .

SUBü Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık ise fakülte açılışında sahip çıkan her kuruma teşekkür etti, çok yeni bir ünüversite olmamıza rağmen büyük planlar dahilinde Sağlık fakültemizi açtık çalışmalarımız yeni başladı , çok güzel gelişmeleri , Akyazı ve Sakarya’lılarla birlikte yaşayacağız ve birlikte başarılara imza atacağız diyerek hayırlı olsun dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir