GELECEK ATAK, ÜSTÜNE ATAK YAPIYOR.

 

 

????????????????????????????????????

Gelecek Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Nuray Sağıroğlu; partisinin Sakarya İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek, A Takımı’na “hayırlı olsun” dileğinde bulundu.

 

İşte Gelecek Sakarya’nın A takımı

 

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik’in 15 kişilik A Takımı belli oldu.

Geçtiğimiz hafta yeni yönetimi Medya’ya açıklayan ve Genel Başkan Danışmanı ve Sakarya Koordinatörü Cuma İçten’in ilk toplantısını yapan Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik; partinin Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Sekreter Yardımcısı Nuray Sağıroğlu’nun katılımıyla da 15 kişilik A Kadrosu’da tanıttı. Nuray Sağıroğlu’nu parti il binasına gelişini ise Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu tarafından çiçekle karşılandı.

SAĞIROĞLU: “Sizler her biriniz Sakarya’nın geleceğini inşa edeceksiniz

Partisinin Fatih Sevindik Başkanlığı’ndaki 15 kişilik Sakarya A Takımı (Birim Başkanları) ile bir araya gelen Gelecek Partisi Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sakaryalı Nuray Sağıroğlu; genel merkez parti çalışmaları hakkında bilgi vererek, Sakarya’da yapılacak çalışmalar hakkında da karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. “Gelenekten geleceğe sağlam adımlarla ilerleyecek, kimlik siyasetinden uzak, temel hak ve özgürlüklere saygılı, adaleti önceleyen ilkeler üzerine kurulmuş ve bu ilkeler üzerine siyaset edeceğine inandığım Gelecek Partisi’nde görev yapmaktan onur duyuyorum” sözünü yenileyen Sağıroğlu; “Sizler her biriniz Sakarya’nın geleceğini inşa edeceksiniz. Çıktığınız bu yolda başarılarınız daimi yolunuz açık olsun” dedi.

Sevindik açıkladı

Partilerinin Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Genel Sekreter Yardımcısı hemşerisi Nuray Sağıroğlu’yu ağırlamaktan onu duyduğunu ifade eden Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik; günün anısı olarak, şilt takdim ederek, beraber çalışacağı 15 kişilik A Takımı’nı şu isimlerle açıkladı: “Siyasi İşler Başkanı Haluk İkizoğlu, Teşkilat Başkanı Özcan Kam, Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı Mehmet Şensoy, Yerel Yönetim ve Şehircilik Erol Kara, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Melike Topçu, Sosyal Politikalar Başkanı Sevilay Gönen, Ekonomi Politikaları Başkanı Yaşar Ulusoy, İletişim Başkanı Sevinç Hudutçu, İnsan Hakları Başkanı Abdullah Sarık, Parti İçi Eğitim Başkanı Ayhan Güler, Dış İlişkiler Başkanı Ali Gürsel, Araştırma Geliştirme ve Bilişim Başkanı Çetin Yıldırım, Kültür ve Sanat Politikaları Başkanı Ergün Özgör, İdari ve Mali İşler Başkanı İsmet Narin ve İl Sekreteri Metin Burçak”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir