Sakaryalı Genel Başkan Aygündüz’ü ziyaret ettiler

 

 

Sakaryalı Genel Başkan Aygündüz’ü ziyaret ettiler

Dünya genelinde yaptığı başarılı çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren, Sakaryalılık ruhunu her fırsatta Başkent’te yaşatan, yardımsever ve hemşeri canlısı, Türkiye’deki spor dalında birçok çalışmada imzası bulunan Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Türker Aygündüz; yine Sakarya’dan gelen hemşerilerini en iyi şekilde ağırladı.

Bir takım ziyaretler için Ankara’ya giden DGSKON Basın Medya İletişim Kurulu Üyesi, Taka Gazetesi Sakarya Bölge Temsilcisi LC Haber Ajansı Başkanı Gazeteci & Yazar Levent Candan, Sakarya Katlı Pazaryeri ve Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı Mehmet Demir; 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkan Yardımcısı Erol Gözütok, Çekin Turizm Genel Müdürü Mustafa Çekin kısa adı DGSKON olan Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Türker Aygündüz’ü Başkent’teki çalışma ofisinde ziyaret etti.

CANDAN “TÜRKER AYGÜNDÜZ, ÖRNEK BİR MİSAFİRPERVERDİR”

Ziyarette Türker Aygündüz’den çalışmalar ve hayata geçirmeyi planladığı projeler hakkında bilgi alan Levent Candan, Mehmet Demir, Erol Gözütok ve Mustafa Çekin; kendisini misafir ettiği için teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi. Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Türker Aygündüz’den gurur ve övgüyle söz eden Gazeteci & Yazar Levent Candan; “Ankara’ya her gelişimizde bizi sıcak ve samimi bir ilgiyle karşılayan kıymetli hemşerimize çok teşekkür ederiz. Kendisi âdete herkese örnek olacak bir misafirperverdir. Sayın Türker Aygündüz beyin yakından takip ettiğimiz çalışmalarındaki başarılarının devamını dileriz. Sevgi ve Saygılarımızı sunarız” dedi.

AYGÜNDÜZ: “ZİYARETLERİ İÇİN MÜTEŞEKKİRİZ”

Genel Başkan Türker Aygündüz ise Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu’nun Sosyal paylaşım sitesinde yaptığı paylaşımında; “Sakarya Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Demir, 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkan Yardımcısı Sayın Erol Gözütok, Çekin Turizm Müdürü Sayın Mustafa Çekin ve LC Haber Ajansı Başkanı Sayın Levent Candan’ın ziyaretleri için müteşekkiriz.” Dedi.

Haber,Mehmet Demir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir