HAYVAN SEVGİSİ NESİLLERE AŞILANACAK.

AKYAZI BELEDİYESİ VE AKYAZI İLÇE MİLLİ EĞİTİM İŞBİRLİĞİ İLE ÖDÜLLÜ YARIŞMA
Akyazı Belediyesi ve Akyazı İlçe Milli Eğitim işbirliği ile 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma günü münasebetiyle İlkokullar arası ödüllü Resim, Şiir ve Kompozisyon yarışması düzenleniyor
Akyazı Belediyesi ve Akyazı İlçe Milli Eğitim işbirliği ile 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma günü münasebetiyle çocuklarımıza küçük yaştan hayvan sevgisini aşılamak amacıyla Akyazı dâhilindeki tüm ilk ve ortaokullarda öğrenim gören 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ve 8. İlkokullar arası ödüllü Resim, Şiir ve Kompozisyon yarışması düzenleniyor. Her katılan öğrencinin mutlaka bir ödül aldığı yarışmada her kategoride 1.olan 3 kişiye bisiklet, 2. Olan 3 kişiye Mini Tablet ve 3.Olan 3 kişiye ise Akıllı saat hediye edilecektir. Ayrıca her katılımcıya Kırtasiye Çantası, Katılım Belgesi ve Sinema Bileti verilecektir.
4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma günü Ödüllü Resim, Şiir ve Kompozisyon yarışmasına katılmak isteyen tüm öğrenciler aşağıda sunulan yarışma şartnamesindeki katılım şartlarını yerine getirerek kendi okuluna başvuru yapabilecek daha detaylı bilgileri okul müdürlüklerinden alabileceklerdir.
Yarışmada eserlerin son Teslim Tarihi: 13 – 24 Eylül 2021
Değerlendirme Süreci: 27 – 30 Eylül 2021
Ödüllerin verilmesi: 4 Ekim 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir