SEKİZ DİLE ÇEVRİLEN ESER.

Türk Dünyasının Başbuğu MHP Kurucu Genel Başkanı Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’in Eski Koruması ve BBP Kurucu Lideri Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nun Dava ve Kader Arkadaşı Yusuf Ziya Arpacık’ın Başeğmediler Kitabı 7 Kıtada 8 Dilde 16 Ülkede Bir Milyon Adeti Aştı. Başeğmediler’in Yanı Sıra Aynı Zamanda Yolbaşçı-Osman Batur-Kan Fırtınası ve Gündoğarken Adlı Toplam Beş Kitabı Bulunan Kendini Türk Dünyasına Adayan Başta Ülkücü Hareket Olmak Üzere Tüm Türk Dünyasının Sembol İsmi Haline Gelen Yusuf Ziya Arpacık Hoca; Gazetemiz Aracılığıyla Verdiği Mesajda Kendisine ve Kitabına Gösterilen Yüksek Teveccüh Dolayısıyla Tüm Gönüldaşlara Teşekkür Etti.

Gazetemiz Adına Gönüldaşımız Yusuf Ziya Arpacık Hocamızı Rekor Kıran Kitabından Dolayı Kutlar Başarılarının Devamını Dileriz.

Yusuf Ziya Arpacık Kimdir?

1958 yılında Erzurum’da doğan . Çocukluk yılları zor tabiat şartlarıyla mücadele içerisinde geçen Gençlik döneminde ise, 1980 öncesindeki fırtınalı savaş günlerinde ilk orta ve lise okumanın ardından genç bir ülkücü öğrenci olarak İstanbul Üniversitesi’nde Tarih ilmi tahsil ederken, 1978’de hapse düştü. Sürgünden sürgüne yollandığı zindanlardan defalarca kaçmaya teşebbüs etmesine rağmen, Sağmalcılar ve Yozgat cezaevinden iki sefer firara muvaffak oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir