BİROL YILMAZ AKYAZI’YI BÜTÜNLEŞTİRDİ.

BİROL YILMAZ AKYAZI’YI BÜTÜNLEŞTİRDİ.

Türkiye ağaç işleri federasyonu seçiminde,Genel Başkan adayı Hüseyin Taklacı,nın listesinde yönetime seçilen Sakarya,Akyazı ağaç işleri odası Başkanı Birol Yılmaz,düzenlediği toplantıyla,AKYAZı’LI Başkanları bir araya getirdi.
İnci pide salonunda yemekli toplantıda bir araya gelen Başkanlar,ziraat odası Başkanı Şener Bayraktar,kredı kooperatif Başkanı Ahmet Durmuş,Manifaturacılar odası Başkanı ısmet Öztürk,esnaf sanatkarlar odası Başkanı Emin Üstün,gıda maddeleri odası Başkanı Mustafa Demiralay,bakkallar odası Başkanı Hüseyin Kaliç,madeni sanatkarlar odası Başkanı Sezgin Durmuş,Berberler odası Başkanı Hasan Cengiz,şoförler odası Başkanı Şaban Özdemir,çıraklık eğitim müdürü Sinan Alemdar davete katılanlar oldu.
TAİF yönetim kurulu üyesi seçilen Birol Yılmaz, yaptığı güzel konuşmada,Akyazı,dan sizlerin arkadaşı olarak destğinizle yönetime seçilmem nedeniyle desteklerinize teşekkür etmek için bu toplantıyı düzenledik,katıldığınız için de ayrıca teşekkür ederim,artık biriz,biz Akyazıyız dedı. BAŞKANLAR ,BİROL YILMAZ,A TEBRIK EDERİZ,BİZ AKYAZI ODALARINA DÜŞECEK GÖREVE HAZIRIZ,EVET BİZ AKYAZI,YIZ DEDİLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir