MESUT EKREM ZAMAN KUCAKLAŞMA ZAMANI MESAJI

MESUT EKREM ZAMAN KUCAKLAŞMA ZAMANI MESAJI


VERDİ.
Akyazı, Ak Parti İlçe divan toplantısı,İl Başkanı Yunus Tever,Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın katılımıyla gerçekleşti.
Fatih Boztepenin yaptığı divan başkanlığında yardımcılıkları,Yusuf Çokal,Oğuzhan Çolak,Nurten Birincioğlu yaptı.
Ak Parti gençlik kolu başkanı Oğuzhan Çolak,’ın anonsu ile saygı duruşu,İstiklal marşı okundu.
Yüksek katılımın gözlendiği salonda,Oğuzhan Çolak gençlik adına konuştu,gençlere meselelere ortak olanlar gözüyle bakalım birlikte çözelim mesajı verdi.
Kadın kolları Başkanı Nurten Birincioğlu kadınlar olarak girmediğimiz ev,dertleşmediğimiz hanım kalmayana kadar devam edecek derken,salona slayt gösterimiyle faaliyetleri izletti.
Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ,yaptığı konuşmada kucaklaşma zamanı mesajı verdi,Akyazı’ya yapılan büyük hizmetler olan,spor kompleksi,ikinci etabı tamamlanan kanalizasyon çalışması,sera mükemmeliyet merkezi,okullar hakkındaki büyük gelişme ve önemli kazanım olan fakülte,fakülteye yapılacak olan hizmet binası,çarşı içi güzelleştirme,terminal,mezbahane,Güzlek mesire alanı gibi hizmetleri sıralayıp,önce Ali İhsan Yavuz,a,Milletvekillerine,Ekrem Yüceye,Bilal Soykan,a teşekkürü dikkat edilecek güzellik oldu.
MESUT EKREM Ak Parti kuruluşundan beri ilçe Başkanlık yapmış olan başkanların isimlerini tek tek sayarak,hizmetleri için teşekkür etti,o başkanlarımızın mücadelesi olmasa bizler bu gün burda olamazdik dedi.
359 gün seçime var,asrın seçimi bir yılın altına düştü,artık çok daha fazla sokakta olacağız,meydanı kimseye bırakmayacağız.
Asrın seçiminde,Akyazımızın oylarını bir tık daha yükseltip,Cumhurbaşkanımız,Recep Tayyip Erdoğan,ı büyük mücadelede yalnız bırakmayacağız diyerek,birleştirici,kucaklayıcı konuş ya yaptı,salondan alkışıda aldı.
Akyazı Ak Parti İlçe divan toplantısında ,Beldiye Başkanı Bilal Soykan ve İl Başkanı Yunus Tever’de, birer selamlama konuşması yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir